Máme nový web! Přečtěte si článek a pomozte nám stránky vylepšovat.

 

Thea: The Awakening (PC DIGITAL)
DIGITAL

499 
Nákupem získáte 19 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Štítky: Tahové
 • Survival hra zasazená do temného fantasy světa s šestiúhelníkovým tahovým systémem. Obrovský procedurálně generovaný svět k prozkoumání – každá nová hra znamená nové dobrodružství! Správa vesnice s rozmanitými možnostmi stavění, upgradů, technologií a crafting systémem. Přes 4400 objektů, které můžete ve své vesnici vyrobit, nebo objevit během vašich toulek po světě. Expedice, ve kterých každý účastník nese vlastní výbavu a získává vlastní zkušenosti z boje, vylepšující tak schopnosti jako diplomacii, sběr surovin, léčení, temnou magii a mnoho dalších. Přes 200 nelineárních questů, které vám mohou přinést nepředstavitelné bohatství stejně jako vás obrat o vše cenné včetně života. Vzrušující soubojový systém postavený na bázi karetní hry, ve kterých se mohou rozhodnout spory pomocí boje, diplomacie, kleteb a mnohem více! Přes 100 druhů smrt přinášejících příšer inspirovaných slovanskou mytologií! Procedurálně generované instance monster – každé monstrum, i když jde o houf ošklivých pavouků, má své vlastní statistiky a skilly. Střídání dne a noci ovlivňuje herní zkušenost – vesničané jsou přes den produktivnější a monstra zase nebezpečnější v průběhu noci. Několik různých herních konců závisejících na vašich volbách v průběhu hraní. Každá nova hra je tak zbrusu novým dobrodružstvím!

  Thea: The Awakening je tahová survival strategie zasazená do prostředí slovanských mýtů a je plná příšer, které zaplavily svět po apokalypse způsobené silou známou jen jako Temnota. Setkáte se s celou řadou stvoření od upírů, přes strigy, až to baby Jagy lákající děti do hlubokých lesů. Bohužel zde nejsou žádní hrdinové, žádné armády, které by tato stvoření byli schopní zahnat… K dispozici máte pouze hrstku vyděšených přeživších, kteří se snaží udržet naživu. Jste jejich poslední šancí, jejich jedinou nadějí…

   

  Hra je kombinuje tahovou strategii s napětím rogue-like her, chytlavým příběhem, který poodkrývá různorodá tajemství pomocí in-game událostí a unikátní soubojový systém postavených na základech karetní hry.

   

  Rozmanité možnosti hry vám umožní postupovat světem They, jak sami uznáte za vhodné. Můžete zůstat ve své vesničce a vybudovat neproniknutelnou obranu, nebo se pustit po hlavě do divočiny a prozkoumat tajemná zákoutí světa. Konflikty lze vyřešit pomocí vraždy, stealth akcí, diplomacie, lovu a mnoho dalšími možnostmi v závislosti na tom, jakými schopnostmi vaši lidé disponují. Boj není jediným řešením vašich sporů!

   

  Zvolte si svůj herní styl a zachraňte své lidi před Temnotou!

   

  Přednosti hry:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Thea: The Awakening (PC DIGITAL)!