Through the Darkest of Times
PC

499
Nákupem získáte 15 kreditů
Štítky: Historické, 2. světová válka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk:
Kód produktu: 37332
 • Berlín, leden 1933. “Adolf Hitler je kancléř!” Všichni víme, kam tato zpráva povede: svět čekají nevýslovné hrůzy a utrpení. Příliš málo lidí se staví na odpor zrůdné německé říši. Dokážete to vy? Veďte undergroundové hnutí odporu jménem Through the Darkest of Times. V této strategické hře založené na historických událostech plánujete akce svých bojovníků. Ale co můžete dělat? Bojovat? Celá armáda, celý národ proti vaší pětičlenné skupině. Takže musíte jednat opatrně a získat si srdce a mysl lidí, shromáždit další přívržence a získat větší podporu. A to nejdůležitější: musíte přežít. Neustále vám hrozí smrtelné nebezpečí. Pokud Gestapo zjistí, co děláte, můžete skončit ve vězení nebo ještě hůř.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  PLÁNUJTE, KONEJTE, PŘEŽIJTE

  Through the Darkest of Times je tahový herní zážitek. Svým druhům zadáváte důležité úkoly: Vyrábět letáky nebo psát zprávy na zdi, abyste informovali lidi o tom, co mají nacisté za lubem. Sbírejte informace o nacistických akcích a zveřejněte je. Sabotujte. Čím smělejší budete, tím většímu riziku budete čelit – ale chcete přece něco změnit, ne? Hra Through the Darkest of Times ve 4 kapitolách sleduje skutečné události z období Třetí říše, ale vaše akce mají významný dopad na váš život a život vaší skupiny a spousty lidí kolem vás.

  Through the Darkest of Times
  POKAŽDÉ JINAK
  Vaši přívrženci jsou procedurálně generovaní pro každý průchod hrou. Mají odlišnou osobnost, schopnosti a názory. Díky tomu jsou vhodnější pro některé úkoly, ale zároveň mají i své slabiny.

  Through the Darkest of Times
  PROŽIJTE HISTORII
  Through the Darkest of Times vytváří pochmurnou atmosféru. Budete se dozvídat víc a víc o krutosti, která se děje kolem vaší skupiny. Lidé mizí beze stopy, neboť je zatkla oficiální policie, a občas jsou krátce nato nalezeni mrtví. Neexistují zde dobrá ani špatná rozhodnutí, často budete muset volit to menší ze dvou zel a čelit následkům.

  válečná strategie
  VYPJATÉ SITUACE
  Budete neustále pod tlakem. Sledoval vás někdo během předchozí operace? Můžete opravdu věřit tomu novému členovi skupiny? Udělali jste dost, abyste pomohli tamté rodině? Těžká doba si žádá hrdé a odhodlané jednotlivce.

  VLASTNOSTI
  • Druhá světová válka z nového úhlu pohledu: Braňte se bez boje.
  • Jedinečný výtvarný styl inspirovaný výmarským uměním.
  • Všední hrdinové: Váš tým je složený z instalatérů, doktorů, kněží, tajemníků či prodavačů, nikoliv ze cvičených bojovníků.
  • Ukazujeme historii takovou, jaká byla: Hra Through the Darkest of Times jako jedna z prvních (v Německu) získala povolení otevřeně zobrazit svastiku a další nacistické symboly, aby nazývala nepřítele pravým jménem.
  • Alternativní historie: Mohla vláda nacistů skončit ještě před rokem 1945?
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Through the Darkest of Times!

Sledujte nás na instagramu