Time Crisis: Razing Storm
PS3

499
Nákupem získáte 15 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, PlayStation Move
 • Připravte se na boj s pohybovým ovladačem PlayStation Move a zničte vše, co vám přijde do cesty. Vydejte se do bitvy v příběhovém režimu pro jednoho hráče nebo třech režimech pro více hráčů: arkádovém, hlídce a bitevním on-line režimu. Poprvé v historii se můžete v sérii her Time Crisis pustit do válčení on-line až s osmi hráči z celého světa. Zničte vše, co vám přijde do cesty, ve vůbec první hře ze série Time Crisis, jež obsahuje plně zničitelné prostředí. S arzenálem futuristických zbraní, včetně raketometu, odstřelovací pušky a tříštivých střel, vás válčení nikdy neunaví. Obsahuje dva bonusové herní zážitky navíc: Deadstorm Pirates, kde se budete moci vydat na moře a bojovat proti vzbouřeným pirátům a příšerám. Dále Time Crisis 4 - Arcade: arkádový režim ze hry Time Crisis 4. Oba si budete moci vychutnat s plnou podporou PlayStation Move.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • jXoKgbQKYYlQKFU

   jenny napsal:I adore her!!! She's is more than I eetecpxd. I can't even express to you how greatful I am to have her. My 3 year old daughter gave her one of her little pink bunnies to play with. I bought her a special pink and white basket to sit in and she just radiates joy.Thank you all so much for creating a beauty!!I have started painting reborns recently. I have made two sofar. I can only hope to gain the talent that was put into Azlin. Working on two more this weekend.Thank you again. I can't wait to see more of your babies. Jenny

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Time Crisis: Razing Storm!

Mohlo by se vám líbit