Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands
PC

(8x)
799
Nákupem získáte 16 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: Ubisoft ConnectUbisoft ConnectDoporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Taktické
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 19607
 • Wildlands je taktická akce v otevřeném světě, kterou můžete hrát kompletně solo nebo až se čtyřmi parťáky v on-line kooperaci. Odehrává se v Bolívií velmi blízké budoucnosti, která se stala neovladatelnou drogovou velmocí. Je pouze na vaší Ghost jednotce a dokonale přesném postupu, aby jste zastavili nebezpečnou hrozbu.  STAŇTE SE GHOSTEM

  Wildlands se odehrává v rozlehlém a drsném prostředí Bolívie v Jižní Americe. Vlivný mexický drogový kartel Santa Blanca proměnil zemi v narko-stát, který směřuje k bezvládí, strachu a násilí. Jste proto vysláni za nepřátelskou linii jako členi The Ghosts - legendární americké speciální jednotky, která má za úkol destabilizovat a zničit spolupráci mezi kartelem a zkorumpovanou vládou země.

  Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands (XBOX)

  OBROVSKÝ OTEVŘENÝ SVĚT
  Z proslulé Cesty smrti, až k solným pláním procestujete nádherným, ale drsným prostředím Bolívie. V otevřeném světě prozkoumáte hory, pouště, deštné pralesy nebo stovky vesniček a památek, v jednom z mnoha dostupných vozidel. Cestovat budete moci samozřejmě nejen po pevnině, ale také vzduchem a po vodě. Setkáte se s typickou bolívijskou kulturou, zvyky obyvatel a nechybí ani střídání dne a noci.

  Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands (XBOX)

  POSTUP JE NA VÁS
  Pusťte se do misí v libovolném pořadí a tak jak vám to nejlépe vyhovuje - stealth, opatrný taktický postup, přímý útok, jak je libo. Sabotáže, únosy, výslechy, vraždy... to bude váš denní chleba. Po ruce vám bude nejmodernější technika v čele s drony na zdolání nejtěžších terénů, které lze navíc transformovat ve smrtící zbraně. Samozřejmostí je plná customizace výbavy a zbraní.

  Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands (XBOX)

  ÚPLNÁ SVOBODA VOLBY
  Ve hře je důležitá spolupráce s různými frakcemi. Budete sbírat intel od Santa Blanca kartelu, podplácet agresivní Unidad vojenské jednotky, profitovat ze zdrojů lokálních rebelů, chránit běžné obyvatele a další činnosti. Svět bude reagovat různě na vaše volby a dle toho se kdykoliv může objevit neočekávaná situace v dobrém i špatném smyslu. Manipulujte systémem a získejte z něj co nejvíce.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (186)

  • eda

   Zdravím, já si to pak později uvědomil, díky. Hru jsem začal instalovat pomocí 1. dvd, pak jsem zadal přes U bay... Hra se aktualizovala, nakonec jsem dopadl jak saša. V noci III. pokus, pomocí ofline a přes 6x dvd. Pak připojení online, aktualizace... 5x souborů. Hezky všechny byly vypsány. Poprvé se jen protočilo kolečko, napsalo 1/1 nebo 1/4, ale nic. Přes dvd vše vypsánbo, DirectX, Visual +++ soubory a td. A hlavně nastavení VRAM v zelených číslech, se hra spustila. Buď je chyba v digi stahování, u saše a u mne napoprvé, nebo pro mne novinka, nesmí se překročit VRAM nastavení do červených čísel. Pak se hra asi nespustí ( spouštěcí obrazovka, kolečko 5/8sec. se točí, pak zamrznutí). Možná někde u prodeje vložit dodatek, nesmí se překročit nastavení grafiky do červených čísel u VRAM. A nebo je chyba při stahování, nestáhne vše. VRAM je u mne novinka, po 18letech hraní v 49 letech mých. Asi možná jsem nakonec udělůal dobře, že mám krabici verzi. Jen se aktualizuje a jen nastavit VRAm a hra jede. První dojmy, po koukání... Arma, Farcry a td. Dohromady.... Na dlouhé večerní časy to bude :-)). A sehnat tři slušné parťáky, asi super hra, až na nějaké drobnosti, co tam budou, jsou, kdo co píše. Nic není dokonalé :-). Díky Pane Bobrovský.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   eda: Instalátor většinou dává na výběr zda chcete instalovat z DVD disků nebo stahovat. V každém případě si hra tak jako tak vždy něco dostahuje, protože za ten skoro rok od vydání už vyšla spousta aktualizací.

  • eda

   Dnes jsem si koupil krabicovou verzi Wildlans.
   Chci se zeptat k čemu je vlastně všech 6 dvd, když klíč jsem zadal přes 1.dvd a propojilo mne to s Uplay a i odsud hru (51,89GB) stahuji. Je tam nějaký přídavek, sountrack a pod. ? Jestli jsem si nakonec neměl koupit verzi digitál za 840kč.... Díky.

  • sasa

   Děkuji za radu vše jsem odzkoušel a pořád nic při spuštění hry se zmrazí ve hře obrazovka cca 5 vteřin uplay je spuštěné ale hra neodpovídá muj PC:intel core I7-4790,16GB ram grafika RX480 8 BG,program WIin 7 SP i 64 bit verze ovladače na grafiku mam nejnovější a DirektyX mam také nejnovejší verzi tak nevím proč to nejde když to ostatním kámošům jde normálně dekuji,za info.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   sasa: Váš problém může mít opravdu mnoho příčin, zřejmě si hra nerozumí s něčím ve vašem PC.

   Zkuste například:
   1. Stáhněte si a nainstalujte aktuální ovladače ke grafické kartě
   2. Manuálně nainstalujte DirectX http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35
   3. Po nainstalování DirectX jdetě do Games v Uplay, klikněte na Ghost Recon > Properties a Verify Files.

  • sasa

   hru jsem nainstaloval vložil aktivační klič a spustil jsem uplay hra se mi ihned při načítání sekne uplay je spuštěné a ve správci ůloh mi to píše,že hra neodpovídá nevím co s tím dál.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   sasa: Mrzí nás, že si nemůžete zahrát. Musíte váš problém ale popsat mnohem detailněji, pokud se vám máme pokusit pomoci.

   Případně napište nebo zavolejte přímo distributorovy hry.
   Email: servis@conquest.cz
   Tel: 284 000 164 (pracovní doba Po-Čt 8:30-17:30, Pá 8:30-16:00)
   http://www.cqe.cz

  • sasa

   Hru jsem koupil a nejde spustit hned při načítání se mi sekne nevím co s tím moc jsem se na ni těšil.

  • Word

   @gebo Nikoliv, a upřímně mě to překvapilo.
   *spoiler*
   Hra má celkem dva konce; jednoho z nich lze dosáhnout někde v polovině hry. Po závěrečné přestřelce a videu se hráč vrací zpátky, a může pokračovat ve stínání hlav jednotlivých odvětví Santa Blancy. Jakmile zlikvuje všechny, spustí se druhý konec.
   *spoiler*

  • gebo

   ahoj, pro dohrání příběhu se musí splnit všecky čtyři frakce jako bezbecnost,pasování atd...?

  • Benny666

   Mawerick můj acc na U play je Benny160189, ozvu se na coop

  • Benny666

   Hele kdyz se k nekomu nebo nekdo ke me pripoji pres net, ovlivní to nejak muj postup ve hře? Treba vybavení zbraně atd.... Zustane mi to I kdyz se odpojim a budu hrat singl?

  • ssluky

   pepino: To musíš udělat přes Tab. jak tam je to kolečko příkazů

  • Mewerick

   Kdyby jste chtěli někdo zapařit a jste nový,tak si mě přidejte Mewerick_CZ

  • pepino

   jak mam ve hre nastavit kdyz bych chtel hrat sam bez partaku ai nebo to nejde

  • Word

   Nahráno cca 15 hodin, splněno 22% misí, nalezeno 24% výbavy, nedávno jsem navštívil šestý region, a to málokdy zastavuju, abych se pokochal krajinou.
   Spousta aktivit jen sice jen intermezzo, a příběh může někomu připadat roztahaný, podle mě je ale tenhle čistě nelineární průchod otevřeným světem ve hrách chyběl. Člověk sice mohl jít, kam se mu zachtělo, ale mise bylo třeba plnit v daném pořadí. Tady mi to trochu připomíná Medal of Honor Airborne, kdy si v rámci mapy začátek mise zvolil hráč, a k cíli pak probojoval, kudy chtěl.

  • ssluky

   No s těma kreditama je to dost divné, já si označil ty kredity, myslím, že to bylo kolem 1700 stálo mě to kolem 240 kč a stejně mi to připsalo jenom kolem 800 a to jsem to zkoušel 2x a pokaždé ten stejný výsledek

  • paja

   Kredity se musí koupit nebo se vydělají i ve hře .Dík

  • Corvus

   Tak jednu velikou chybu Wildlands má :) Nestačím ho ani omylem dohrát než budu mít doma Mass Effect: Andromeda. Sakra! :)

  • ddd

   Pánové prosím jak je to v obchodě s penězi . Při splnění myse dostaneš ZK ale nikde je nemohu najít . Dík

  • Word

   Benny666: Nápodobně, ale tuhle hru budeš milovat. :)

  • Benny666

   Jen vam chci vsem říct ze vas nesnáším!!!! Objednáno!!!!:-)

  • Corvus

   Word: No to mi povídej, já hraju z 99% RPGčka ze staré školy a adventury :) čili tohle mě namlsalo vyloženě zpracováním přírody a taktéž se nestačím divit jak mě hra chytla.

  • Word

   Audio deníčky a záznamy mi přijdou na akční hru jako dostatečný zdroj mimopříběhových informací. Není třeba hru postavovat, a bez problému se poslouchají během akce. Dodatečné info si dohledávám až po skončení hry, díky Bohu za fanouškovské wikie. :)
   Co se absence popisů různých lokalit a památek týče, tak hra je inspirovaná skutečnou Bolívií, třeba se info dá dohledat online? Případně v budoucnu dají fandové dohromady nějakou turistickou mapu.
   Jinak příběh ve hrách podobného kalibru téměř nevnímám. Ne, že byl špatný, ale jak jsem zmínil výše "can't stop, won't stop". Akce (i když kradmá) je u mě na prvním místě, ale to je individuální názor. :)

   Benny666: Co píšu je názor skeptika, Wildlands jsem původně bral jen jako benchmark otevřeného světa, že mě až tak chytne bych nikdy neřekl.
   Sice se nevyplatí dohrát na jeden zátah, ale troufnu si tvrdit, že o to Ubisoftu ani nešlo.

  • Corvus

   A opravdu už poslední dovětek: příběh. Ano, není to žádný RPG monument a la vynikající Torment (pochopitelně), ale na to, že jde o open world military akci, která vyloženě svádí k přeskakování z jednoho úkolu/podúkolu na druhý a křižování celou mapou sem a tam (čili se vše v očích hráčů rozmělňuje a nedokáží udržet příběhovou nit), tak je to doslova zlatý. Aspoň mě (když to vezmu kolem a kolem) příběh chytnul a jsem zvědavej na každý region. Aktuálně jsem například v regionu, kde vládne kartel až nacistickou rukou a lidé mizí v útrobách táborů po stovkách... A nemohu nezmínit hierarchii kartelu, kde se najdou například i problémoví jedinci jako buchon La Plaga (pokud to píšu dobře), se svou obsesí a závislostí na sociálních sítích. Což se nelíbí ani Sveňovi :) ani jeho bráchovi El Murovi :) Vůbec bych se ale nedivil, že hráči nedokáží udržet pozornost u příběhu, protože pokud skáčí z regionu do regionu a hrají rambo stylem... tak to jde celkem těžko. Těch aktivit tam není málo. Mě například jeden region zabral (bez legrace) 15 hodin. Jenže já skutečně ve hrách vyzobávám naprosto všechno.

  • Corvus

   Word: Je to tak. To je trefná připomínka, rozhodně je lepší vyplenit :) pěkně jeden region po druhém. Dnes jsem zrovna jeden dokončil a na závěr pro jistotu ještě celý region prolétl helikoptérou zda jsem na nic nezapomněl.

   Co mě (jakožto člověku, který rád objevuje různá zákoutí) je líto: ve hře je žalostně málo různých spisů, knih, legend apod. Je to veliká škoda. Tuhle jsem třeba na vrcholu nějakého kopce našel nějaké rozvaliny a hned bych si dokázal představit najít tam nějakou zajímavost o daném místě třeba. Je to škoda. Je ale fakt, že by se našla hromada hráčů, kteří by UBI spílali, že Wildlands není RPG a že je to v military akci zbytečné... Za mě ale škoda. Tu nádhernou krajinu bych více "zabydlel".

  • Word

   Banny666: Když nemáš kámoše, co by si s tebou zahráli, alespoň oceníš hlášky umělých parťáků, případně schopnost vyčenichat nepřátele na míle daleko. :) To platí hlavně, pokud stejně jako já preferuješ stealth způsob hraní.
   A opět dávám Corvovi za pravdu, hra je po delší době dost repetitivní, takže se vyplatí zapnout max na hoďku, udělat pár misí, pokochat se krajinou, a jakmile se dostaví stereotyp, přepnout na jiný kanál. Na kratší seance ideální zábava.
   Zároveň doporučuju neprojíždět celou mapu hned ze začátku, ale postupně plnit jeden region za druhým. Člověk si každý z nich vychutná o to víc, a má se do budoucna na co těšit. Když ne hratelnost, tak lokace jsou opravdu pestré.

  • Corvus

   Jinak bych ještě zmínil naprosto parádní filmečky. S těmi si dali UBI opravdu hodně práce a nejen že skvěle vypadají (ať už ty přímo filmové nebo složené z různých záběrů, fotografií apod.), ale jsou poměrně dost kruté. Vůbec nechápu příspěvky, které se zmiňují o tom, že ve hře je málo mučení apod. Od videí, přes instruktážní materiály, až po sklepení s rozčtvrcenými lidmi, uřezanými hlavami, oběšenci atd.... audio nahrávky, kde lítaj ku*dy a čur*ci jedna radost. Kartel je zpracován poměrně hodně přesvědčivě. Od UBI bych to skoro nečekal.

  • Corvus

   Benny666: No... tohle je prostě typický UBI titul, který hráče rozděluje na ty, kteří jej ocení a ty, kteří jej strhají už jen proto, že vzešel z UBI studií... Bohužel. Mě hra baví. Je vyloženě super na kratší herní seance po práci. A jsem přesvědčen o tom, že takhle uvěřitelně zpracovanou přírodu jen tak jinde neuvidíš, což je třeba pro mě osobně hodně velké lákadlo.

   Word: Corvem :) (Corvus von Corax celé znění) je to z latiny, skloňuješ to správně a ne, nesouvisí to s jistým Attanem z Dishonored :) Nesnáším přezdívky dle existujících postav či nedejbože herců :-)

  • Benny666

   Pánové vy mi dáváte.....
   Porad se rozhoduju zda koupit...odrazuje me to ze kdyz nemate pratele s kterymi hrajete tak se nevyužije potenciál hry.
   Sleduju vse co se ohledne hry děje ale porad navazkach..

  • Word

   Souhlasím s Corvusem (Corvem?), hra je fakt bomba, hlavně když uvážím, že se jedná o první předobjednávku po čtyřech letech. Beta byla dobrý marketingový tah.
   Jednotlivé klady tady zmiňovat nemá smysl, co mě ale doslova uhranulo, bylo, když můj avatar komunikoval s Karen Bowmanovou přes vysíláčku. Najednou po nás začali střílet členové místního gangu. Avatar komunikaci přerušil, a až bylo po boji, znovu navázal spojení a omluvil se za komplikace. Jasně, je to jen detail, kde jinde to mají?
   Hlavním záporem budiž pravděpodobný rádiový detektor nepřátel, kteří jdou po vás, a ne k místu výbuchu hned poté, co dálkově odpálíte C4, i když vás nemohli vidět.

  • Corvus

   bůčkin: když nastoupíš do jakéhokoliv vehilku ve hře, tak máš vlevém dolním rohu informaci o tom, jak se řídí. Tedy pokud sis to v menu nevypnul ;)

   Jinak mě osobně Wildlands hodně baví. Ta členitost terénu, přírody a efekty jsou tak uvěřitelně udělané, že mám z toho skoro lepší pocit než ze Zaklínače 3 (myslím co se zpracování přírody týče). Bolívie je skutečně uvěřitelná. Hodně mě baví jezdit na motorce a objevovat různá zákoutí. Perfektně je také zmáknut motion capture postav. Sestupný běh po úbočí hory v prachu a kamení je naprosto fantastický. Na Wildlands lze najít spoustu chyb, to bezesporu, ale musím napsat, že prostě nelituji ani centu. Jsem opravdu spokojen. Z práce se vyložně těším domů, až zapnu PCčko, nasednu na motorku a vydám se do vyprahlých končin :)

  • bůčkin

   BLACWORD DÍKY GTA seriji jsem nehrál jdu zkusit .

  • BLACKWORD

   bůčkin: Podobně, jako např. v GTA V.
   Shift plyn přidává, Ctrl ubírá. W nasměřuje čumák k zemi, S nahoru. A a D ovládají náklon letadla. Směrovky nepoužívám, pokud se teda dají ovládádat... :)

  • bůčkin

   Nevíte jak se ovládá letadlo vrtulník zvládám ale letadlo ne . Rád bychh splnil i mise s letadlem pro rebeli.

  • Robin844

   Kdyby chtěl někdo zahrát na pc, tak si mě přidejte Robin844.

  • Corvus

   Ghost.cz: Nemýlíš se. Vyšel cca 4 GB patch, který opravuje kde co a na PC se konkrétně záplatovaly problémy se hrou na i5 procesorech. Což je i můj případ. Celkem to pomohlo. 2 - 3 vteřinové zamrzání obrazu ustalo.

  • Ghost.cz

   To BLACKWORD: já tenhle problém neměl. Ale k tomu patchi, nevydali už Ubi nějakej? Po instalaci mi to stahovalo ještě asi 4 Gb jako aktualizaci. Ale možná se pletu.

  • BLACKWORD

   Vex: Mám ten samý problém, pravděpodobné se jedná o jeden z neduhů čerstvě vydané hry, v tomhle případě asi chybějící, nebo nefunkční skript pohybující s kamerou v hlavní nabídce (nejde postavou ani otáčet).
   Nezbývá než čekat, až Ubi vydají první patch.

  • Vex

   Zdravím, měl bych menší prosbu - při prvním spuštění hry, když si vytváříte postavu tak se mi zobrazila postava uprostřed obrazovky což je v pořádku ale když jsem dal vytvořit novou hru tak se mi postava zobrazuje úplně vlevo obrazovky a navíc ji překrývají možnosti úpravy postavy. Zkoušel jsem několikrát kampaň smazat a vytvořil novou ale bohužel furt to samé, nepomohla ani kontrola a ověřování souboru hry. Tak se chci zeptat jestli to dělá jenom mě a jestli někdo náhodou netuší v čem by mohl být problém ? Předem děkuji.

  • lopu

   V pohodě jen je trochu delší ale to ani tak moc nevadí

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   lopu: Občas to bohužel nevyjde. Velikosti u triček, které nevyrábíme, se vždy dovídáme až na poslední chvíli. Snad to moc nevadí. Alespoň se nemusíte bát přibrat :)

  • lopu

   Triko je pěkné jen mi přišlo o velikost větší než jsem chtěl alespoň je to triko volnější.

  • Corvus

   Jan Bobrovský (ADMIN): Stealth triko pobavilo :) palec nahoru.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   NNova: Tričko nepochází z naší výroby, je oficiální přímo od Ubisoftu, takže jde asi o "umělecký" záměr :)
   Také nám to přišlo krapet divné, ale nakonec je to docela stylové. A zřejmě má být ten potisk "stealth" :))

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Pokud používáte email od Seznamu, tak zkuste mrknout do složky "Hromadné", často tam bohužel tyto emaily padají. A někdy bohužel skončí i ve spamu.

  • ssluky

   Dacan: Tohle jsem dostal taky, jenže já kontroluju e-mail pouze v počítači a tam mi nic jiného nepřišlo.A teď jsem zkontroloval mobil a tam to bylo, jak od For Honor, tak i tady od téhle hry, ale v normální poště na internetu jsem to neměl.A For Honor jsem aktivoval už alespoň před 10 dny, nebo tak nějak.

  • ssluky

   No, tak malá oprava.Ty e-maily mi přišly, ale dostal jsem je do e-mailu pouze v mobilu, což je celkem divné, protože faktura od O2 se mi ukázala v mobilu i na netu.

  • Dacan

   ssluky: Tohle mi přišlo.
   Vážený zákazníku,
   poslíme DLC bonus pro vaši hru Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands. Více o bonusu např. zde: https://www.xzone.cz/download/products/GR_Wildlands_dlc.png

   1. Přejděte na následující webovou stránku: http://ghostrecon.com/redeem
   2 . Přihlaste se ke svému účtu UPLAY, nebo se zaregistrujte.
   3. Vybert platformu, na které chcete hrát.
   4 . Uplatněte výše uvedený kód.
   5. Při vydání dostanete emailem odemykací kód pro předobjednávkový bonus.

  • Martin

   Jediná hra kde mám problém
   Jak hru pustím tak se hra šíleně trhá. Všude i v menu. mám gtx 1080 a do ted jsem problém neměl z žádnou hrou. Ale je zajímavé pokud dám hru na pozadí tak jede jak má ale jak dám fullsreen tak trhá a šíleně

  • Zobrazit všechny komentáře
 • Recenze (8)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • + Obrovská mapa s rozmanitými buchony v jednotlivých regionech
  • + Nelineární postup příběhem
  • + Avatar mluví, a umí angličáky!
  • + Hlášky AI parťáků
  • + Hromada věcí ke sbírání
  • + Easter-eggy
  • + Možnost hrát sólo, nebo dělat druhé housle
  • + Dospělé téma i podání (na rozdíl od GTA V tady ale násilí nikdy není za hranou)
  • - Dálkové odstřelování a odpalování náloží přivede nepřátele na vaši pozici, ať jste kdekoliv
  • - Objednaná vozidla mají tendenci přistávat na nejméně vhodném místě
  • - Drobné chybky v českém překladu
  • - Kolísavý framerate v jednotlivých regionech
  • - "Stlač a drž" akční tlačítka
  • - Nemožnost vytvářet vlastní přednastavené outfity
  • - Mikrotransakce (sice nebrání dohrání hry, ale opravdu je jich zapotřebí?)
  • - Některá místa působí zbytečně prázdně

  Střelbu střídá cvakání fotoaparátu během honby za co nejlepší výbavou.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • prostředí
  • rozloha světa
  • příběh
  • grafika
  • atmosféra
  • zaměřovač a hud ikony (při vypnutí hud ikon nemožnost sync shot)

  Vcelku dobrá a zábavná akce.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Otevřený svět . Možnost dopravy vrtulník auto člun . Spousta zbraní . videa při instruktáži .
  • Hra se občas zablokuje . Nejsou ukládací body takže pokud misi zkaíte jdete celou znovu a ještě dalších čtvrt kilometru k misi po několikáté je to opruz . Unidat nacpou se kam jen to jde a rozkopou vše o taktyky po misi . Vždy když to nejmíň čekáte . CHyby
  • UI někdy pomůže ale ve většině je to prostřílej seber a escortuj sám .

  Hra je to dobrá příběhově to též není špatné . Ale některé chyby viz zablokování a restart hry každý den UI ani nemluvě . Pokud se přes toto přenesete a máte kámoše na co-op budete se bavit náramně v singlu je to dohratelné ale budou chvíle kdy to budete proklínat . V singlu jste totiž cvičný terč a co si sami neuděláte není .

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • - herní "Bolívie", její zpracování, otevřenost světa, mise a široké možnosti jejich řešení, AI parťáci na sychro střelbu
  • - opakování lokací, AI by zasloužila pestřejší možnosti příkazů, nemožnost přenechání řízení dopravních prostředků AI, nemožnost určení místa shozu auta/vrtulníku, repetitivnost akcí

  K Wildlands jsem se dostal omylem, tento typ her jsem nikdy nehrál. Po sledování pír videí jsem hru koupil a užívám si ji. Vypsané zápory jsou jen malým nevýznamným mínus, Wildlands mě hodně baví a užívám si to.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Celá hra. Příběh,zbraně,skiny.
  • !NIC

  !Skvělé!

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • krásný a obrovský otevřený svět Bolívie s různorodými lokalitami
  • propojení singleplayeru a kooperace
  • grafika a některé efekty
  • motivace plnit stereotypní úkoly: pro vylepšení dovedností a výbavy
  • možnosti uprav postav a zbraní
  • zvuky
  • české titulky
  • nemožnost zvolit si, kam dopadne objednané vozidlo nebo helikoptéra
  • problémy s NAT

  Ghost Recon Wildlands přináší obrovský otevřený svět s různorodými lokalitami, bezproblémové propojení singleplayeru a kooperace a grafiku na úrovni. Za mě jedna z nejlepších her od Ubisoftu!!

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • +Grafika
  • +Muzika
  • +Boje
  • +COOP
  • +NECOOP
  • +Zbraně
  • +Úpravy postavy
  • +Mega mapa
  • -Nechápu AI spolubojovníků :-) který nejsou schopný potichu nikoho zabít krom spamingu Q a střílení z krz zdi
  • -jak sem psal Q a synch.střela prostřelí uplně vše a je 160% šance že trefí
  • -Neuvěřitelný přehled nepřátel a to že všichni ví okamžitě kde ste
  • -Nesmyslný UNIDAD/RANKUP viz. zastřelim 4x fialový bez toho aniž by to zaregistrovali nebo stihli poslat vysílačkou tak už na mě letí vrtulníky tanky a všechno :D

  Je to super :-) a tyhlety zápory jsou ve směs o ničem

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • -Mnoho možností na úpravy zbraní
  • -Krásná grafika
  • -Obrovská herní mapa
  • -Skvělý Coop
  • -Možnost hrát i komplet solo
  • -Možnost hrát stylem tichého zabijáka i stylem Rambo
  • -Po chvíli možná trochu repetitivní
  • -U slabších sestav FPS dropy a bugy

  Dobrá arkádová střílečka s taktickými prvky kterou si člověk nejvíce užije s přáteli v Coop modu. Příjemné ve srovnání s The Division že není nutné sypat do nepřítele XX nábojů aby lehnul.. stačí 1 až 2 kulky pokud má helmu do hlavy a lehne :D

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

bloodbornebook, komiks, hernicteni
matrix, sberatelskefigurky, thematrix
silenthill2remake, silenthill2, darek
klub, klubovevyhody, slevy
worldofwarcraftart, truhlicka
sachy, sachmat