Tomb Raider - Collectors Edition
PC

1 899
Nákupem získáte 38 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: TPS, 2D adventura
 • Tomb Raider a jeho krásná hrdinka se vrací ve zcela novém dobrodružství. Vývojáři se rozhodli pro restart celé série a vyprávění příběhu, se kterým se můžou ztotožnit dnešní generace. Nečekejte silnou hrdinku, která vše ví a disponuje akrobatickým portfoliem, který by nejedna atletka mohla závidět. V novém díle se představí krásná, mladá dívka, jenž osud moc nepřeje. Nejdříve ji potká ztroskotání na pustém ostrově, kde však zjišťuje, že až tak opuštěný ve skutečnosti není. Musí zde čelit mnohému, ale hlavně, musí přežít a teprve se všem kouskům naučit. Sledujte příběh, kdy se z mladé dívky stává bojovnice, kdy lidskost je vystavena zkoušce. Sledujte jak se zrodí Lara Croft!!

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Sběratelská edice bude obsahovat hru, mini artbook od Briana Hortona, podrobnou oboustrannou mapu herního ostrova s vodotěsným pouzdrem přežití. Digitální ingame DLC pack zbraní a OST a figurku Lary o velikosti 6 palců a to vše ve sběratelské krabičce. Celé balení zde.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Stillson

   Zdravim chtěl jsem se zeptat. Nevíte zda půjde klíč ke hře aktivovat na Steamu? Mám raději všechny hry pohromadě. Tak mě to zajímalo. Děkuji za odpověď. Jinak vážně přemýšlím o předobjednávce

  • LoBo

   tak a mám předobjednáno :-)

  • Clayman

   Na tohle a Bioshock Infinite se těším už od doby, co vím, že se připravují. Jen doufám, že Squeenix zase neustřihne tuhle edici pro ČR, jako to udělal loni s Deus Ex.

  • Fénix

   Ach jo, zase půjdu rozbít prasátko. Kdo není fanoušek, nepochopí.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tomb Raider - Collectors Edition!