Tomb Raider GOTY Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

329
Nákupem získáte 4 kredity

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky
Štítky: 2D adventura
 • Tomb RaiderTomb Raider: 1939 Multiplayer Map PackTomb Raider: Agency SPS 12Tomb Raider: Aviatrix SkinTomb Raider: Caves and Cliffs Multiplayer Map PackTomb Raider: Demolition SkinTomb Raider: FishermanTomb Raider: Guerilla SkinTomb Raider: Hunter SkinTomb Raider: HX AP-15Tomb Raider: JAGD P22GTomb Raider: M590 12gaTomb Raider: Mountaineer SkinTomb Raider: Scavenger BanditTomb Raider: Scavenger ExecutionerTomb Raider: Scavenger ScoutTomb Raider: Shanty TownTomb Raider: Shipwrecked Multiplayer Map PackTomb Raider: SilverballerTomb Raider: STG 58 EliteTomb Raider: Sure-Shot Skin
  Od uvedení vůbec první hry Tomb Raider, v roce 1996, se celá série postupně stala vysoce lukrativní.
  Postava Lary Croft je jednou z hlavních ikon herního průmyslu. Dokonce i Guinnessova kniha rekordů z roku 2006 označila Laru Croft za nejúspěšnější hrdinku videoher. Původních šest dílu bylo tvořeno Studiem Core Design, které později práci na britské archeoložce předalo společnosti Crystal Dynamics. Nyní se můžeme těšit z návratu krásné hrdinky ve zcela novém dobrodružství.
  Jedná se v pořadí o desátou hrou a byla tvůrci nazvána jednoduše Tomb Raider. Vývojáři se totiž rozhodli pro restart celé série a vyprávění příběhu, se kterým se můžou ztotožnit i dnešní generace. Nečekejte silnou a ostřílenou hrdinku. Vracíme se do Lařina mládí, kdy ztroskotá na podivném ostrově. Lara bude muset překonat jak fyzická, tak emocionální traumata, aby vůbec přežila. Sledujte, jak se s mladé dívky stané ostřílená Lara Croft, jak už ji dlouho známe.
  Tomb Raider GOTY Edition obsahuje:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tomb Raider GOTY Edition (PC DIGITAL)!