Tomb Raider - Survival Edition
PS3

999
Nákupem získáte 10 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS, 2D adventura
Hra také dostupná pro:  XBOX 360PS4
 • Tomb Raider a jeho krásná hrdinka se vrací ve zcela novém dobrodružství. Vývojáři se rozhodli pro restart celé série a vyprávění příběhu, se kterým se můžou ztotožnit dnešní generace. Nečekejte silnou hrdinku, která vše ví a disponuje akrobatickým portfoliem, který by nejedna atletka mohla závidět. V novém díle se představí krásná, mladá dívka, jenž osud moc nepřeje. Nejdříve ji potká ztroskotání na pustém ostrově, kde však zjišťuje, že až tak opuštěný ve skutečnosti není. Musí zde čelit mnohému, ale hlavně, musí přežít a teprve se všem kouskům naučit. Sledujte příběh, kdy se z mladé dívky stává bojovnice, kdy lidskost je vystavena zkoušce. Sledujte jak se zrodí Lara Croft!!
  Survival Edition bude obsahovat hru, mini artbook od Briana Hortona, podrobnou oboustrannou mapu herního ostrova s vodotěsným pouzdrem přežití. Digitální ingame DLC pack zbraní a to vše bude zabaleno do speciální krabičky. Celé balení zde.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Matyáš

   Tato Survival edition bude jen na konzole nebo bude i na PC ?

  • Cloud

   Uz se vi, jestli soundtrack bude digitalni nebo na CDcku?

  • Miko

   Škoda že předobjednaným taky nedáte steel book když se zrušila collectors edition...

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 8/10

Nový Tomb Raider je bezpochyby skvělá hra. Příběh je sice trošku klišoidní, ale přesto chytne a nepustí. V mých očích ji sráži nelogičnosti v chování hlavní hrdinky a občas zmatkující kamera.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 9/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tomb Raider - Survival Edition!