Top Spin 4
X360

(1x)
699
Nákupem získáte 21 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Tenis
 • Top Spin 4 zcela mění způsob videoherního tenisu. Intuitivní ovládání dělá hratelnost přístupnou každému a přesto je zajímavý i pro experty, co si rádi naplánují svojí strategii, zaměří se na oponentovu slabost a stanou se nezastavitelnou silou na kurtu. Top Spin 4 má nejbohatší výběr funkcí a snadno vás tak dostane do centra profesionálního tenisu díky početnému seznamu hráčů, pokročilé funkci Player Creator a novému systému vývoje a trénování. To vše v působivém kariérním módu v úchvatném stylu televizních přenosů a zároveň plném online World Tour módu. Risknete to a stanete se světovou jedničkou?
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, jak uvádíme u karty hry, je zde na dotaz, tedy momentálně není skladem, jakmile bude na nějaký prodejně, bude tam stanoveno přesné datum pro vyzvednutí. S pozdravem

  • Toulen

   Máte to na skladě?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Prostě ta nejlepší tenisová hra jaká kdy byla i bude. Virtua tennis 4 nema šanci. Určo doporučuju jak pro začátečníky i pokročilé!