Total War™: ATTILA – Slovanské národy (PC/MAC) DIGITAL
DIGITAL

199
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7206845" ["cena"]=> string(3) "199" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 199 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky
Kategorie: DLC
Štítky: Středověk, Tahové
 • Houževnatí a velice pohybliví Slované putují křížem krážem po širých stepích a znovu obydlují zem, kterou museli její původní vlastníci opustit. Dojde-li k ozbrojenému střetu, zasypávají své nepřátele krupobitím otrávených šípů. Svými diplomatickými i vojenskými schopnostmi představují ideální obranu před hunskou hrozbou a přinášejí celou řadu jedinečných způsobů, jak hrát kampaně i bitvy v Total War: ATTILA.

  Nové budovy a podmínky vítězství

  K dosažení vítězství s některým ze slovanských národů je nutné budovat zázraky z nového legendárního stavebního řetězce. Míra vítězství (menší/běžné/božské) a jeho typ (vojenské/kulturní) se odvíjí od příslušného zázraku. Hráči navíc mohou pokračovat v budování i dalších a dosáhnout tak ještě vyššího stupně výhry.

  Kulturní rysy Slovanů

  Všechny slovanské frakce mají k dispozici výhody rysu Tvrdí válečníci, díky kterému mohou rychle zabydlovat vyrabované provincie. Rys Tvrdí válečníci poskytuje následující bonusy:

  Imunita vůči ubývání sil ve sněhu Nulová cena kolonizace 50% sleva na všechny hlavní osidlovací budovy

  Kromě toho mohou slovanské národy urychlit rozkvět své ekonomiky v čerstvě osídlených oblastech pomocí nového stavebního řetězce Zádruha.

  Otrávené šípy

  Otrávené šípy představují unikátní nový typ munice, jejž mají k dispozici pouze slovanské frakce. Jedná se o nejnebezpečnější druh šípů v celé hře, který způsobuje cíli vyčerpání a postupné poškození.

  Slovanské národy

  Antové

  Tažení za Anty je náročné hned od samého začátku, výchozí pozice se totiž nachází přímo v sousedství Hunů, Roxolanů a Kvádů. Vzhledem k rysu své frakce také musí Antové brát při bojích velký ohled na okolní terén a bojovat jen tam, kde to je pro ně výhodné. Jejich tažení je proto hodnoceno jako velmi obtížné!

  Rys frakce: Svoboda pro vlky

  +20 k morálce, kontaktnímu útoku, kontaktní obraně a kontaktnímu poškození při boji v lesích +20 k morálce, kontaktnímu útoku, kontaktní obraně a kontaktnímu poškození při boji u řek -10 k morálce, kontaktnímu útoku, kontaktní obraně a kontaktnímu poškození při boji ve stepích / na otevřeních bojištích

  Venedi

  Díky kombinaci bonusů k farmářství a kulturního rysu společného pro všechny Slovany vynikají Venedi v kolonizování a jejich ekonomika se silně opírá o zemědělství. Mají též k dispozici jedinečnou sérii událostí, která postupem času výrazně zlepšuje jejich diplomatické vztahy s Huny, mají tak možnost uniknout nejhorším následkům apokalypsy.

  Rys frakce: Spojení se zemí

  Venedské farmy nemají žádné negativní účinky (nečistota / veřejný pořádek) +100 % k příjmu z farem -50 % k příjmu z obchodu, průmyslu a kultury

  Sklaveni

  Sklaveni jsou největší nadějí světa na poražení Hunů, tato frakce se totiž specializuje na ničení nomádských kmenů, z čehož mají i finanční profit!

  Rys frakce: Rohatý lovec

  +10 k morálce, kontaktnímu útoku, kontaktní obraně a kontaktnímu poškození při boji proti nomádským frakcím Dodatečný příjem za každou zničenou jednotku +5 k veřejnému pořádku z přítomnosti vojenských jednotek 

  Nové jednotky

  Velitel

  Vojvodova garda

  Kopiníci

  Slovanští branci, kopiníci Slovanští kopiníci Slovanští vznešení kopiníci Slovanští válečníci s velkými štíty Vyvolení štítovníci

  Sekernická pěchota

  Slovanští odvedenci se sekerami Slovanští sekerníci Slovanští válečníci se sekerami Perunovy sekery Slovanští přepadávači, žoldnéři Velesovi stoupenci (Venedi) Velesovi vyvolení (Venedi) Zabíječi koní (Sklaveni) Porážeči koní (Sklaveni)

  Pěchota pro boj zblízka

  Slovanští válečníci Slovanští šampioni Perunovi šampioni

  Pěší lučištníci

  Slovanští branci, lučištníci Slovanští lučištníci Slovanští lovci Lučištníci s otrávenými šípy (Antové) Lovci s otrávenými šípy (Antové)

  Pěchota s oštěpy

  Slovanští branci, harcovníci Slovanští harcovníci Slovanští vznešení harcovníci

  Harcovnická jízda

  Slovanští nájezdníci Slovanští nájezdníci na koních Svarogovi nájezdníci

  Artilerie

  Onager

  Bašta s onagerem

  ©SEGA. Creative Assembly, the Creative Assembly logo, Total War, Total War: Attila and the Total War logo are either registered trade marks or trade marks of The Creative Assembly Limited. SEGA and the SEGA logo are either registered trade marks or trade marks of SEGA Corporation. All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Total War™: ATTILA – Slovanské národy (PC/MAC) DIGITAL!