Total War: Rome II – Rise of the Republic DLC (PC DIGITAL)
DIGITAL

439
Nákupem získáte 17 kreditů
 • 439 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky, Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Štítky: Tahové, Grand Strategy
 • POZOR! Hra Total War: Rome II – Rise of the Republic bude na Steamu odemknutá 09.08.2018 (den vydání hry), ale klíče posíláme hned po potvrzení přijetí platby.

  Píše se rok 399 před Kristem a Řím míří k velikosti. Jeho samotná existence teď ale visí na vlásku.

  Kmen galských Senonů, který vede náčelník Brennus, se právě usídlil ve východní Itálii. Jsou ambiciózní, divocí a co by oštěpem dohodil od rodící se republiky.

  Tyran Dionýsios vládne Syrakusám železnou pěstí. Vede válku s Kartágem, ale jeho zrak se při promýšlení budoucích dobyvačných tažení upírá za Středozemní moře.

  Pod vedením velkého filozofa a státníka Archytase dosahuje Taras v jižní Itálii vrcholu své slávy a moci. Hvězdný vzestup Říma dává jistě důvod k obavám. Možná je na čase zakročit? 

  Ve stejné době Marcus Furius Camillus touží po titulu a pravomocích diktátora. Jeho vize Říma je opravdu velkolepá, ale dokáže přestát plány sousedů mladé republiky?

  Křižovatka dějin, čas hrozeb, ale i příležitostí.

  Čas na to, aby republika povstala.

  Total War: ROME II – Rise of the Republic je nový vzrušující balíček kampaně mapující události okolo Říma 4. století před Kristem. Kampaň se odehrává na detailní mapě Itálie a Sicílie, Sardinie, Korsiky i Kartága a zobrazuje bouřlivé události, které připravily půdu pro druhé založení Říma.

  Rise of the Republic bude vydán spolu s Ancestral Update, který přidává do Total War: ROME II hráči oblíbený rodokmen se všelijakými balíčky kampaní; těch zdarma i prémiových.

  Obsah Rise of the Republic:

  Plná kampaň předcházející událostem v Total War: ROME II zasazená ve 4. století před Kristem. Zbrusu nová mapa kampaně, která detailně zobrazuje plochu Itálie a sousedních států. Devět hratelných frakcí: Řím - rostoucí republika, zranitelná a obklopená nepřáteli Tarchuna - mocný a vlivný etruský stát Senoni -  kmen z Předalpské Gálie, který touží rabovat Insubrové - stylově diplomatický a správcovský galský kmen Samnité - italský stát, který ve 4. století před Kristem ohrožoval Řím Taras - řecký městský stát, který založili Sparťané Syrakusy - řecká metropole na Sicílii a bašta proti Kartágu Ioleiové - domorodý kmen na Sardinii Venétové - italický kmen obklopený nepřáteli Epická kampaňová bitva o město Řím. Frakce v Rise of the Republic mají jedinečnou znovuhratelnost díky novým možnostem akcí vlády, které nahrazují systém změn typů vlády z dřívějších kampaní ROME II. Tyto možnosti přinášejí jedinečné bonusy, za které se ale platí. Jako příklady uveďme, že: Řím může v časech nouze jmenovat konzuly nebo diktátory Etruskové z Tarchuny mohou svolat shromáždění ve Fanum Voltumnae, které činí různá rozhodnutí Samnité se mohou spoléhat na starobylý rituál Ver Sacrum, který okamžitě vytvoří nové vojsko Insubrové a Senoni se opírají o shromáždění druidů, která věští a dodávají veřejnou podporu Taras má přístup ke dvorním filozofům, kteří významně pomáhají výzkumu

   

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Total War: Rome II – Rise of the Republic DLC (PC DIGITAL)!