Total War: WARHAMMER II - Blood for the Blood God II DLC (PC DIGITAL)
DIGITAL

69 
Nákupem získáte 2 kreditů
 • 69 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: České titulky
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Fantasy, Real-time strategie, Taktické
Herní předměty: Warhammer
 • Vyžaduje základní verzi hry Total War: WARHAMMER II pro platformu Steam

  UPOZORNĚNÍ: Tento balíček efektů je zdarma pro všechny hráče, kteří si zakoupili DLC Blood for the Blood God pro původní hru Total War: WARHAMMER. Balíček se těmto hráčům přidá do knihovny na službě Steam a do hry WARHAMMER II se stáhne automaticky.

  „Kouřem se plíží potulné tlupy čarodějných elfů, v srdci jim žhne vraždění. Příkazem svých královen unášejí každého temného elfa, kterého spatří. Často se vloupávají přímo do domů a nebožáky odvlečou přímo až ke krvavým oltářům...“

  Od ledových vrchů Naggarothu po vyprahlé kouty jižních zemí všechny rasy bojují o nadvládu. Postupujícím dobýváním země rudne a řeky se barví do ruda krví zabitých.

  DLC Blood for The Blood God přináší do hry Total War: WARHAMMER II řadu násilných efektů určených pouze pro dospělé.

  Stříkající krev Krvavé cákance na modelech jednotek Useknuté končetiny a hlavy (humanoidé a legendární postavy) Zombie a kostlivci mohou po rozsekání na kusy pokračovat v boji! Roztrhané vnitřnosti následkem smrtících útoků Zakrvácené prvky uživatelského rozhraní Náhodné globální události v tažení, které mají v boji za následek větší masakr

  Jakmile si tyto krvavé efekty stáhnete, můžete je ve hře Total War: WARHAMMER II zapnout v pokročilém nastavení grafiky.

  Mějte prosím na paměti, že v závislosti na vašem regionu může DLC Blood for the Blood God zvýšit věkové hodnocení hlavní hry.

   

    

  © Copyright Games Workshop Limited 2017. Warhammer, the Warhammer logo, GW, Games Workshop, The Game of Fantasy Battles, the twin-tailed comet logo, and all associated logos, illustrations, images, names, creatures, races, vehicles, locations, weapons, characters, and the distinctive likeness thereof, are either ® or TM, and/or © Games Workshop Limited, variably registered around the world, and used under licence. Developed by Creative Assembly and published by SEGA. Creative Assembly, the Creative Assembly logo, Total War and the Total War logo are either registered trademarks or trademarks of The Creative Assembly Limited. SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office..

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Total War: WARHAMMER II - Blood for the Blood God II DLC (PC DIGITAL)!