Total War: WARHAMMER II - Curse of the Vampire Coast DLC (PC DIGITAL)
DIGITAL

449
Nákupem získáte 17 kreditů
 • 449 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: České titulky, Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Fantasy, Real-time strategie, Taktické
Herní předměty: Warhammer
 • Ke spuštění vyžaduje základní hru Total War: WARHAMMER II (verze pro Steam).

  Na Lustrii padá noc. Když stojíš v docích a díváš se směrem k moři, napni sluch. Zvuky džungle za tebou utichají a nahrazuje je vlhké bouchání, jako kdyby hnijící lanoví bilo do ztrouchnivělého stěžně. Je to čím dál hlasitější a přidává se k tomu úpění tisíce bezdechých hlasů, které zpívají něco mezi námořnickou odrhovačkou a žalozpěvem. Hrozivé přídě protnou opar před tebou a pravda vychází na světlo. Připlouvají dušemi hnané nafouknuté bárky a trouchnivějící plavidla Upířího pobřeží! Utíkej. A utíkej rychle. Protože nic víc nezmůžeš.

  Byl to nemrtvý šlechtic Luthor Harkon, který pro sebe zabral kus východního pobřeží Lustrie. Od té doby je to území, kde mrtví nejsou klidní. Místo toho podnikají výpravy do džungle ve vnitrozemí nebo se plaví na Velkém oceánu jako bezuzdní piráti. Ale šílený arcikomodor Harkon není jediný nemrtvý admirál, který se vydal na moře s armádou nemrtvých s pistolemi, upířích hlubinných stráží, sirén a truchlivých děsů… I jiní pirátští šlechticové velí svým děsivým flotilám lodí až po okrajníky naplněných posádkou, která je nucena věčně sloužit.

  Tito tyrani brázdí moře v honbě za krví a zlatem. Ale když ulthuanský Vír slábne, nehledají kapitáni jenom poklady… Hluboko pod mořem leží harpuna z hvězdného kovu, zbraň tak mocná, že dokáže přimět k poslušnosti i největšího merwyrma ze všech!

    

  Balíček kampaně obsahuje:

  4 nové nemrtvé legendární šlechtice Novou školu magie: Znalost hlubiny Celou řadu zcela nových mechanik kampaně Jedinečné vylepšitelné lodě pro každého z legendárních šlechticů Osm nových proslulých jednotek Unikátní strom technologií, který odemyká čtyři jedinečné šlechtice Upířího pobřeží Odměň své nemrtvé admirály za věrnost udělením jednoho z nových úřadů flotily Nové složení jednotek: ovládej v bitvě ohromné tyčící se stroje, hrůzostrašné mořské příšery s klepety, morbidní děsy a zombie piráty s mušketami! Frakce Upířího pobřeží jsou hratelné v kampaních Oko Víru a Říše smrtelníků. Nejsou ale součástí závodu o Velký vír. Mají své vlastní cíle…

  Nové možnosti a mechaniky kampaně

  Cíle

  Ohromný merwyrm Amanar byl ze spánku probuzen kolísáním Víru. Nyní terorizuje moře, přivolává rozsáhlé bouře a bez rozmyslu útočí na přístavy na pobřeží. Jen ten, kdo má v rukou harpunu z hvězdného kovu, může tu příšeru zkrotit a zajistit si imunitu vůči jejímu hladovému řádění. Harpunu je ale nejdřív třeba najít a oživit pomocí tří slok tajné starobylé námořnické písně.

  Každý hratelný legendární šlechtic musí posilovat svou děsivou pověst, aby se stal nejvíce nechvalně proslulým pirátem všech moří. Někteří z tvých soupeřů mezi pirátskými kapitány znají tyto tři sloky a jak se bude tvá proslulost blížit jejich, vyhledají tě a pokusí se tě zničit. Když je všechny porazíš, budeš znát všechny sloky, které jsou potřeba k magickému nabití harpuny z hvězdného kovu.

  Jen s plně nabitou harpunou z hvězdného kovu se můžeš vydat do poslední, osudové bitvy, podmanit si Amanara a stát se největším postrachem moří, jakého svět kdy viděl!

  Proslulost

  Jak tvá frakce vyhrává bitvy, zabírá území a zakládá pirátské zátoky (viz Pirátské zátoky níže), zvyšuje se proslulost tvého legendárního šlechtice mezi piráty a pirátkami. Tím si dláždíš cestu ke konečnému vítězství v kampani Upířího pobřeží (viz Cíle výše).

  Pirátské zátoky

  Frakce Upířího pobřeží mají po vítězné bitvě o přístavní sídlo možnost navíc. Kromě zabrání, vyplenění a zničení sídla mohou v jeho blízkosti založit pirátskou zátoku. Tento tajný poddruh sídel dokáže z hlavního sídla odsávat stabilní příjem a také přináší další výhody spojené s vylepšeními, které hráč v zátoce vybuduje. Zátoka může být zničena jen srovnáním celého sídla se zemí. A pokud zabere sídlo jiná frakce Upířího pobřeží, může přebrat vládu i nad zátokou u něj.

  Vylepšitelné lodě a stromy staveb

  Legendární šlechticové se plaví na svých vlastních jedinečných lodích. Detaily o těchto lodích jsou přístupné po kliknutí na šlechtice, podobně jako budovy u frakcí hordy, a poskytují také mocná vylepšení pro šlechtice a jeho armádu. To z nich ale nedělá běžnou frakci hordy. Jejich šlechticové mohou sídla zabírat jako každá jiná frakce, která nepatří k hordě, a vylepšovat je pomocí svých vlastních budov z nového stromu staveb Upířího pobřeží. Zkrátka mají to nejlepší z frakcí hord i z usazených frakcí.

  Zlaťáky!
  Po celé mapě světa je pečlivě ukryto osm jedinečných kusů zlata. Když je najdeš a porazíš mocná vojska, která je střeží, získáš přístup k proslulým jednotkám Upířího pobřeží. To jsou mocné elitní varianty hrůzunahánějících jednotek Upířího pobřeží.

   

  Mapy pokladu 

  Piráti v pověstech zakopávali po celém světě velké poklady. Po vítězných bitvách na souši i na moři můžeš nalézt mapy, které udávají přibližnou polohu pokladu. Vyřeš záhady, které je obklopují, a můžeš je získat pro sebe…

  Jedinečné obřady

  Frakce Upířího pobřeží mají přístup ke čtyřem vlastním obřadům, ze kterých čerpají řadu bonusů. Například Prokletí královnina děla zpřístupňuje Královnu Bess, obrovské dělo, jediné svého druhu. Kolosální dělové koule vystřeluje po vysoké křivce, způsobuje obrovské škody na velkém území a zpomaluje ty, které zasáhne tlaková vlna při dopadu. Dalším obřadem je Prokletí mořských mlh, které zahalí všechna tvá území mořskými výpary, které se na nich budou držet, působit nepřátelům přirozené ztráty a umožňovat tvým jednotkám nestvůr nasazení do předsunutých pozic.

  Nová bojiště

  Nové ostrovní mapy rozšiřují různorodost bitevních prostředí hry Total War: WARHAMMER II. Vůbec poprvé také budou hráči moct bojovat na Černých archách temných elfů a změřit síly svých pozemních vojsk na vznosných palubách těchto obrovských námořních konstrukcí. Tyto nové mapy budou přístupné všem hráčům WARHAMMER II, ať už obsah Curse of the Vampire Coast vlastní nebo ne.

  Legendární šlechtici

  Hroziví legendární šlechticové Upířího pobřeží budou včas odhaleni…

  Přehled jednotek

  Hrozivé stroje, obrovské mořské příšery, morbidní přízraky a hordy pirátů Upířího pobřeží odhalíme brzy…

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Total War: WARHAMMER II - Curse of the Vampire Coast DLC (PC DIGITAL)!