Total War: Warhammer II - The Prophet & the Warlock DLC (PC) klíč Steam
DIGITAL

219
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky, Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, DLC
Štítky: Fantasy, Real-time strategie, Taktické
Herní předměty: Warhammer
 • POZOR! DLC Total War: WARHAMMER II - The Prophet & the Warlock bude na Steamu odemknuto 17. 4. 2019 (den vydání hry), ale klíče posíláme hned po potvrzení přijetí platby.

   

  Ke spuštění vyžaduje základní hru Total War: WARHAMMER II (verze pro Steam).

  Prorok a černokněžník je nejnovější balíček šlechticů do hry Total War: WARHAMMER II. Přináší dva soupeřící legendární šlechtice ze světa fantastických bitev Warhammer. Každý z nich má své vlastní cíle, mechaniky, jednotky a herní styl, které lze využít jak v kampaních Oko Víru a Říše smrtelníků, tak ve vlastních bitvách a hře pro více hráčů.

  Dva noví legendární šlechticové s dalšími řetězci úkolů, legendárními předměty a stromy schopností Hra za klan Skryre (skaveni) nebo Kult Soteka (ještěři) s jedinečnými mechanikami v kampani Další dva nové typy šlechticů Devět nových jednotek a jejich variant, včetně strašlivých trhodaktylů či zbraňových družstev s krysími kulomety, které nepřítele zasypou kulkami Naprosto nepřítele znič s pomocí rakety zhouby klanu Skryre nebo v bitvě přivolej zjevení samotného hadího boha Vzýváním Soteka! Nové proslulé jednotky, které můžeš odemknout, naverbovat a vést v bitvě


  Příběh

  Velký hadí bůh Sotek dřímá, ale jeho nejoddanější prorok Tehenhauin rozhodně nespí. Je čas, aby ti odporní skaveni zaplatili za své činy, kterými v zemi šířili nákazu. A tento dluh splatí vlastními životy! Tehenhauin shromažďuje své druhy z řad skinků s červenými hřebínky. Blíží se obětní rituál. Ohromný rituál, který vše zbarví doruda. Teprve až budou oltáře chrámových měst pokryty krví skavenů, zjeví se hadí bůh a všichni pocítí boží hněv… 

  Tehenhauin plánuje svou křížovou výpravu, ale skaveni mezitím také nezahálejí. V lustrijských džunglích vyčmuchali ložiska chaotitu a nejvyšší černokněžník inženýr Ikit Dráp zabral jménem klanu Skryre Hvězdnou věž. Bude to počáteční bod, ze kterého se bude moct dostat hlouběji na území tohoto světadílu. A v Zakázané dílně, kterou má Ikit Dráp k dispozici, bude přetvářet surovou hmotu chaosu, využívat ji pro své pokřivené vynálezy a vytvářet tak čím dál důmyslnější a ničivější zbraně… což z něj ale dělá přímého nepřítele Sotekova proroka!

   

  Noví legendární šlechticové a frakce:

  Ikit Dráp, černokněžník inženýr (skaveni, klan Skryre)


  Jako všichni skaveni je podezřelý i podezřívavý, nedůvěřivý i nedůvěryhodný. Jeho schopnosti vědce a vynálezce nemají konkurenci. Kromě toho, že je největším černokněžným inženýrem, se ale také naučil výtečně ovládat magické proudy. Díky výjimečným vědeckým znalostem a magické síle je pro Radu třináctky nepostradatelný. 

  Na své zkázonosné výpravě chce Ikit sestrojit svůj nejvelkolepější vynález: mocnou sféru zkázy. A nic mu nezabrání v tom, aby ji použil…

  Klan Skryre přináší do hry Total War: WARHAMMER II několik jedinečných frakčních rysů a mechanik:

  Zakázaná dílna klanu Skryre

  Při hře za klan Skryre mají hráči přístup k nechvalně proslulé Zakázané laboratoři a s tím také možnost za zdroje vylepšovat statistiky a vlastnosti různých jednotek, např. kol zhouby, zhoubných zdíračů a zbraňových družstev. Nakupováním vylepšení v každé kategorii hráč také odemyká další pomocníky a nakonec i proslulé jednotky, které jinde než v Dílně nenajde.

  Fungování Dílny vyžaduje jídlo a warpové palivo, nový zdroj získávaný z bitev. Další technologické úrovně lze v Dílně odemknout také plněním jedinečných misí. Nejsmrtelnější vynález, který Dílna může nabídnout, jsou bez pochyby rakety zhouby warpové bouře. 

  Rakety zhouby warpové bouře

  Rakety zhouby jsou až bizarně silné zbraně. V bitvě je můžeš použít jako schopnost armády. Vyrábí se v Zakázané dílně a je možné si je skladovat a šetřit, ale použít můžeš vždy jen jednu raketu za bitvu. Je to možná ta nejsilnější zbraň, jakou může kterákoli rasa ve hře WARHAMMER II vlastnit. Jediný zásah vyšle k nebi hořící mrak plný suti a prachu ve tvaru hřibu a dokáže úplně vyhladit i několik jednotek najednou! 

  Sféra zkázy

  Podsvětí je nová mechanika frakcí skavenů, o které se více dozvíš v poznámkách k aktualizaci Doomsayer (Zvěstovatel zkázy), ale pouze klan Skryre může ve svých podzemních městech stavět sféru zkázy. To je nesmírně silná chaotitová bomba schopná naprosto srovnat se zemí jakékoli sídlo, pod kterým je sestrojena.

  Jedinečný šlechtic: Černokněžný pán

  Černokněžný pán je čaroděj, který v bitvě využívá znalosti magie zkázy. Jedinečné schopnosti těchto šlechticů poskytují další bonusy zhoubným zdíračům, kolům zhouby a zbraňovým družstvům. Po vylepšení může černokněžný pán do boje vyjet se zhoubným zdíračem či kolem zhouby.

  Unikátní jednotky

  Zbraňové družstvo s krysím kulometem: Specializované protipěchotní zbraňové týmy s rotačními kulomety. Tyto zbraně způsobují těžké poškození a také dokáží cíl potlačit a zpomalit. Chaotitové křesadlovky: Pěší odstřelovači s velkým dostřelem, jejichž střely prorážejí zbroj. Mají ty nejkvalitnější štíty a jejich munice při kontaktu předává efekt Štítolam. Zhoubné zdírače: Menší než kola zhouby, ale je z nich dvakrát tolik nepořádku! Zdírače jsou navržené tak, aby dokázaly prorazit nepřátelské řady, působit těžké poškození a prorážet zbroje.  Proslulé jednotky

  Naverbování těchto jedinečných elitních variant jednotek se odemkne, když Ikit Dráp a jeho šlechticové dosáhnou vyšších úrovní.

  Ikitův Bzzzzbzzzz! (Dělo warpového blesku): Tyto důmyslné dělostřelecké zbraně omračují nepřátele pomocí kontaktního efektu Bzzzz! a prodlužují dobu dobíjení schopností cíle. Řezači ocásků z klanu Volkn (Klanové krysy se štíty): Plamenní škůdci se silnými zbraněmi, kteří útočí ohněm a sami jsou proti účinkům ohnivých zbraní imunní. Pohrostrupovo morové hejno (Nositelé kadidelnice z řad morových mnichů): Slyš jejich slova! Mají schopnost Demagogie, která poskytuje přátelským jednotkám v jejich blízkosti rys Imunní vůči psychologii. Vyrážeči zubů (Zbraňové družstvo s krysím kulometem): Tito nenápadní střelci s sebou nosí maskovací bomby, díky kterým mohou v okamžiku získat rysy Plížení a Nepostřehnutelnost.  Stráž rady (Bouřná havěť s halapartnami): Tato stráž je vycvičena k ochraně svých pánů. Je nezlomná a má schopnost Strážce. Ostrostřelci Nattyho Dýměje (Chaotitové křesadlovky): Nejlepší skupina odstřelovačů se schopnostmi Plížení a Odstřelování. Hrůza trpasličích stvůr (Zhoubné zdírače): Jednotka schopná prosekat se zbrojí Dawi. Hrůza trpasličích stvůr při kontaktu ničí zbroj a vzbuzuje strach. Kola zhouuuby (Kolo zhouby): Vystřelují opravdu silné střely, které při kontaktu předávají cíli efekt Odrazení.


  Po dokončení klíčových projektů v Zakázané dílně se zpřístupní dalších pět proslulých jednotek. Ty jsou dostupné pouze v kampani, nikoli ve vlastních bitvách a hře pro více hráčů:

  Kolo warpového ohně (Kolo zhouby): Rozšířené kolo zhuby s vylepšenými statistikami pro boj zblízka a vlastností Regenerace. Zdírače černých děr (Zhoubné zdírače): Tyto posílené zdírače mají vylepšené statistiky pro boj zblízka a vzbuzují strach. Hrůzonoši (Zbraňové družstvo s vrhačem warpového ohně): S vylepšenými statistikami pro boj zblízka a vlastností Nezlomnost dokáže toto zbraňové družstvo pohltit útočníky v kontaktním boji jako jáma dehtu. Zloději očí (Chaotitové křesadlovky):Trefa! Křesadlovky Zlodějů očí působí zvýšené poškození a oslepují zasažené cíle, čímž zhorší jejich přesnost, útok i obranu v boji zblízka.  Obchodníci se smrtí (Zbraňové družstvo s krysím kulometem): Nejdokonalejší forma krysího kulometu! Toto zbraňové družstvo vystřeluje déšť kulek na větší vzdálenost, způsobuje těžší poškození a má zkrácenou dobu nabíjení.   Tehenhauin, Prorok Soteka (ještěři, Kult Soteka)


  Ze skinka s červeným hřebínkem Tehenhauina se stal Sotekův prorok poté, co klan Pestilens rozšířil po Lustrii ničivou nakázu. Když vedl migraci ze zamořeného města Chaqua, ve kterém nákaza začala, předpověděl návrat hadího boha a začal shromažďovat přeživší ještěry do protiútoku. A jak Kult Soteka sílil, narůstal i počet stoupenců Proroka. Po mnoho let vedl Tehenhauin své apoštoly od vítězství k vítězství a obětoval hadímu bohu nespočet zajatců, protože doufal, že jejich prolitá krev jej přivolá.

  Kult Soteka přináší do hry Total War: WARHAMMER II dvě nové mechaniky v kampani:

  Sotekovo proroctví

  Tehenhauin věří, že když dostane hadí bůh dostatek obětí, bude se moci vrátit a přinést ještěrům spásu a skavenům smrt. Tehenhauin dostane řadu jedinečných úkolů a po jejich splnění získá přístup k novým obětním rituálům. Po jejich provedení získá za odměnu jedinečné praporce, následovníky, silné dočasné efekty, proslulé jednotky a mnoho dalšího.

  Oběti Sotekovi

  Po bitvě proti vojskům jiné rasy má Tehenhauin možnost označit případné zajatce jako obětiny. A jak obětin přibývá, lze je využít k provedení obětních rituálů zpřístupněných misemi Sotekova proroctví.

  Největší oběť: Vzývání Soteka

  Nejvyšší úroveň obětování umožní Tehenhauinovi vyvolat Soteka samotného. Ten se pak zjeví na bojišti a způsobí nepříteli devastující poškození.

  Jedinečný šlechtic: Náčelník skinků s červeným hřebínkem

  Náčelníci skinků s červeným hřebínkem jsou mocní šlechticové zaměření na boj zblízka, kteří mohou vést vojska a mají vlastní jedinečné stromy schopností. Po vylepšení si mohou osedlat rohatce, trhodaktyla a později i strašlivého prastarého stegadona.

  Jedinečné jednotky

  Do Tehenhauinových vojsk je možné verbovat úplně nové jednotky:

  Skinkové s červenými hřebínky: Tito skinkové jsou vybaveni skvělými zbraněmi a působí poškození, které proráží zbroj. Dokáží se pohybovat ohromně rychle, a proto jsou opravdu dobří v rychlém útoku na křídla nebo týl nepřítele. Salamandří smečka: Mocné nestvůry, které na dálku vrhají ohnivé koule, útočí ohněm i v boji zblízka a vzbuzují strach. Po bojišti se dokáží přesouvat velmi rychle. Prastarý salamandr: Ohromný a ctěný salamandr vrhající obrovské ohnivé koule, které zasaženým působí těžké poškození a dále zvyšují jejich zranitelnost vůči ohni. Prastarý salamandr útočí ohněm i v boji zblízka a vzbuzuje strach.  Jezdci na trhodaktylech: Létající protipěchotní jízda skinků, která v boji zblízka působí velké poškození prorážející zbroj. Prastarý stegadon (Motor bohů): Varianta mocného stegadona s motorem bohů na zádech. Může použít útok paprskem Hořící uspořádání a schopností Ochranné znamení chránit přátelské jednotky v blízkosti. Bastiladon (Sotekova archa): Bastiladon se Sotekovou archou na zádech je v boji schopen vyvolat okolo sebe svíjející se vír jedovatých hadů.


  Proslulé jednotky

  Tehenhauinova vojska nyní mohou verbovat zbrusu nové proslulé jednotky. Ty se odemknou po provedení patřičných obětí Sotekovi.

  Bouřlivý (Prastarý stegadon): Bouřlivý je vyzbrojen schopností Soud Uxmacu. Na bojiště přivolává blesky na nepřátelské jednotky, které na něj útočí zblízka. Strážci hvězdné komnaty (Chrámová stráž): Tito ctění válečníci mají vlastnosti Odborník na obranu proti čelnímu útoku, Magické útoky a Strážce. Lovci kolosadonů (Jezdci na trhodaktylech): Elitní lovci monster s bonusem proti velkým nestvůrám. Kohorta Pok-Hopaků (Kopiníci na chladnokrevných): Kohortě Pok-Hopaků chybí rys Zvířecí instinkty a je obdařena vlastnostmi Předsunuté postavení a Imunní vůči psychologii. Chaqská legie (Sauří válečníci se štíty): Tito legendární sauří válečníci mají schopnost Štít z Chaquy, která poskytuje přátelským jednotkám v okolí výraznou odolnost vůči střelám.  Temná vlna (Salamandří smečka): Neúnavní a nenápadní příslušníci Temné vlny mají vlastnosti Plížení a Absolutní vitalita. Sotekova kohorta (Skinkové s červeným hřebínkem): Sotekova kohorta jsou zkušení, nezlomní válečníci se schopností Odmítá zemřít, která jim dočasně zastaví úbytek zdraví.  Strážci Pahaux (Jezdci na terradonech): Tito obratní okřídlení bojovníci mají vlastnost Úhyb, která jim poskytuje 20% fyzickou odolnost, a Padající skály rozkolu. Ta zase dočasně snižuje zbroj jejich cíle.

  © Copyright Games Workshop Limited 2017. Warhammer, the Warhammer logo, GW, Games Workshop, The Game of Fantasy Battles, the twin-tailed comet logo, and all associated logos, illustrations, images, names, creatures, races, vehicles, locations, weapons, characters, and the distinctive likeness thereof, are either ® or TM, and/or © Games Workshop Limited, variably registered around the world, and used under licence. Developed by Creative Assembly and published by SEGA. Creative Assembly, the Creative Assembly logo, Total War and the Total War logo are either registered trademarks or trademarks of The Creative Assembly Limited. SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office..

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Total War: Warhammer II - The Prophet & the Warlock DLC (PC) klíč Steam!