TRAKTOR Simulátor 4
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: České titulky
 • Úkolem hráčů je u hry Traktor 4 dohlížet na všechny oblasti zemědělského hospodaření, jako je výroba a prodej zboží, nákup zvířat a strojů, nákup a rozvoj pozemků. Traktor 4 přináší řadu nových funkcí, včetně dynamického terénu se skutečnými brázdami orby, více než 100 traktorů a mnoho dalších rozšíření. Vozidla musejí být pravidelně opravována, jejich náročné použití bude mít vliv na jejich technický stav. Hra tak dostává novou úroveň realističnosti. Mezi mnoha jinými stroji můžeš pracovat s vybavením od Challengeru, Fendtu, Massey Fergusonu nebo Valtrou. Samozřejmě, že ve všech traktorech můžeš usednout za volant a ovládat tyto stroje jakkoli se ti zamane. K dispozici máš tři různá prostředí včetně měst, vesnic a farem. Tentokrát si můžeš zvolit mezi nádhernými Toskánskými kopečky, strmými úbočími evropských Alp a rozsáhlými pláněmi severní Ameriky.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Maniok

   Nebude. Jsou tu dva rozdílné simulátory od dvou různých studií (liší se i distributor). Jeden se jmenuje Agricultural simulator (to jest tenhle Traktor od TopCD distributora) a druhý Farming Simulator (jest ten druhej, u nás distribuuje comgad).

  • jansppedy

   aha , to asi nebude mít nic společného s farming simulatorem, co ?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí TRAKTOR Simulátor 4!