Trials Fusion (PC) DIGITAL
Digital

182
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: Ubisoft ConnectUbisoft ConnectŠtítky: Arkáda, Motocykly
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7443010
 • Neváhejte už ani minutu a pusťte se do jedné z bezpočtu závodních výzev, které vám přináší hra Trials Fusion! Tentokrát se můžete těšit na nové úžasné triky ve futuristickém hi-tech světě Trials Fusion.


  Ať už závodíš sám, s přáteli nebo zkoušíš své síly na mezinárodním turnaji, protivníci jsou všude okolo tebe. A pamatuj, závodění v rámci oficiálních cest je teprve začátek. Připrav se na svět plný rozmanitých drah a cest vybudovaných díky funkci "uživateli generovaný obsah" těmi nejlepšími a nejnápaditějšími staviteli ve tvé herní komunitě. Právě tyto trasy uspokojí ty, co intenzivně touží po zdolání těch nejšílenějších tratí a jejich úseků, a to samozřejmě za použití svých jedinečných triků. Nakonec se nesmíme zapomenout zmínit o dlouhodobé podpoře v rámci hry - konkrétně se můžete těšit na stále nové herní prvky a obsah. Nemusíte se tedy bát, že Vás hra brzy omrzí - právě naopak!


  Hlavní vlastnosti:


  Nejlepší závodní hra ve své kategorii: Motokrosová fyzika a realitu ohýbající zpracování tratí společně přinášejí exkluzivní zážitky ze závodění, které Vám nemůže nabídnout žádná jiná hra. Zbavte se strachu a objevte zcela nový systém triků FMX Tricks a ovládněte šílené triky v novém futuristickém světě. Cílová čára je ultimátní cíl, zatímco všechno před ní je výzva.
  VŠUDYPŘÍTOMNÁ KONKURENCE: Ať už závodíš sám, s přáteli nebo na mezinárodním turnaji, protivníci jsou všude okolo tebe. Trials Fusion posouvá soutěživost na vyšší úroveň. Díky neuvěřitelné rozmanitosti a různé intenzitě tvé konkurence se můžeš těšit na bezpočet způsobů, jak získat konkurenční výhodu a nechat tak příležitosti se jen hrnout. Díky trvalé podpoře ve speciálních turnajích a jiných akcích, závodění v týmu a mnoho dalšího, soupeření nikdy nekončí.
  NEOTŘELÝ, UŽIVATELEM GENEROVANÝ OBSAH: Ponoř se do úžasného prostředí hry Trials díky nekonečným zážitkům, které ti přinesou nové, neobyčejně zpracované závodní dráhy. Svou vytouženou podobu jim můžeš dát pomocí speciálního in-game editoru. Díky obsahu generovaného uživatelem v rámci komunity se můžeš těšit na ty nejvíce dechberoucí, našláplé a především neotřelé modely závodních drah na světě! Hra Trials Fusion nabízí jednu závodní dráhu za druhou a zároveň otevírá dveře do světa možností. Dveře, kterými projdou jen ti nejšílenější fanoušci hry Trials!

  2014 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Trials Fusion, Ubisoft a logo společnosti Ubisoft jsou ochrannými známkami společnosti Ubisoft Entertainment ve Spojených státech amerických a/nebo jiných zemích.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Trials Fusion (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

darek, gumovimedvidek, objednavka, balicek
kucharka, dokuchyne, domaci, jidlo, recepty, dnesjim
adventnikalendare, advent, vanoce2023, predvanocnicas, vanoce
karak2, karak, deskovka, deskovehry
spiderman, marvelsspiderman2, ps5, playstation5
bzzzt, indiegame, indiegamedev, ceskehra, pixelart