Trine 4: The Nightmare Prince
XBOX

(1x)
799
Nákupem získáte 32 kreditů
 • 799 Kč
  Skladem
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky, Angličtina
Typ hry: Online multiplayer
Štítky: Fantasy, Kooperativní
 • Čaroděj Amadeus, rytíř Pontius a zlodějka Zoya se opět dávají dohromady, aby vypátrali mladého prince Seliuse sužovaného nočními můrami. Chtějí-li hrdinové zachránit svět před přízraky z princových snů, budou muset najít cestu fantastickou pohádkovou říší, ve které nebezpečí číhá na každém kroku. Trine 4: The Nightmare Prince je nejúplnější hrou série.

  BALENÍ OBSAHUJE

  - hru Trine 4: The Nightmare Prince
  - tištěnou mapu
  - bonusovou úroveň "Toby's Dream"


  KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ

  Zkoumejte jedinečně navržené úrovně v nádherných dvou a půl dimenzích – od dechberoucích rozvalin a strašidelných hrobek po poklidné březové háje a lesy oplývající borůvkami. Hrajte až ve čtyřech hráčích online nebo v lokální kooperaci.

  Trine 4: The Nightmare Prince (XONE)

  PODMANIVÉ VYPRÁVĚNÍ
  Prožijte příběh o princi pronásledovaném zlými sny a putujte kouzelnou pohádkovou krajinou obývanou přátelskými bytostmi, ale také spoustou děsivých monster. Sám nebo společně s přáteli řešte hádanky využívající kromě jiného ohně, vzduchu, světla, magnetů a elektřiny. Každá výzva se automaticky přizpůsobí aktuálnímu počtu hráčů,

  trine

  BOHATÉ STROMY DOVEDNOSTÍ
  Odemykejte úžasné nové schopnosti a dovednosti, které vám pomohou při překonávání překážek, řešení hádanek i soubojích s nepřáteli. Při napínavých střetnutích s bossy, které využívají rozšířený soubojový systém s novými výzvami, poznejte hrůzostrašné noční můry samotných hrdinů! Vychutnejte si neobyčejný hudební doprovod se skladbami probouzejícími k životu nová prostředí.

  plošinovka
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Čtvrtý díl této pohádkové plošinkové série znovu oplývá okouzlujícím vizuálem, zábavnou hratelností a určitou dávkou příjemné nostalgie, kdy celkový dojem kazí pouze nepříliš podařené souboje. Nejedná se o žádnou revoluci ani evoluci, nýbrž o akumulaci toho nejlepšího, co nám tvůrci z Frozenbyte nabídli.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Konečně pořádná hra která se dá hrát ve split-screenu ! :)