TT Isle of Man (PC DIGITAL)
DIGITAL

869
Nákupem získáte 34 kreditů
 • 1 099 Kč Skladem
 • 869 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: Motocykly, Open-world
 • Oficiální hra nejslavnějšího motocyklového závodu všech dob: Isle of Man Tourist Trophy (TT).

  Ve hře TT Isle of Man je závod dlouhý 60,2 km reprodukovaný v měřítku 1:1 pomocí technologie laserového skenování, takže výsledkem je dokonale vymodelovaná cesta i topografie.

  Hra obsahuje ikonické lokace, které fanoušci závodu okamžitě poznají. Ostatní se můžou kochat krásou a obtížností okruhu, který vede přes vesnice a horské cesty, na nichž závodníci uhánějí rychlostí přes 300 km/h.

  Kromě přesné reprodukce trasy vývojářský tým úzce spolupracoval s legendárním Johnem McGuinnessem přezdívaným „Morecambe Missile“, který závod vyhrál hned 23krát, aby společně dokázali vytvořit dokonalé chování motorek a fyziku. Na obálce hry se skví právě jeho motorka Honda Fireblade 2016. 

  Gra TT Isle of Man ©2018 została wydana przez Bigben Interactive S.A. i opracowana przez Kylotonn Racing Games. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Oficjalny produkt rządu Wyspy Man na mocy licencji Departamentu Rozwoju Gospodarczego rządu Wyspy Man. Producenci, pojazdy, nazwy, marki oraz powiązane wizerunki przedstawione w tej grze są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi materiałami ich prawowitych właścicieli. „TT”, „Isle of Man” i ich odpowiednie znaki firmowe są zastrzeżonymi znakami towarowymi Departamentu Rozwoju Gospodarczego rządu Wyspy Man. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Pojazdy w grze mogą się różnić od rzeczywistych kształtem, kolorem i osiągami.

  Uwaga: to tylko gra, a nie rzeczywistość. Zawsze zachowuj ostrożność, nie naśladuj manewrów pokazanych w grze podczas prowadzenia prawdziwego motocyklu. Zawsze korzystaj z odpowiednich zabezpieczeń. Pamiętaj: zachowaj ostrożność podczas jazdy!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí TT Isle of Man (PC DIGITAL)!