Tumble VR (PS4 DIGITAL)
DIGITAL

269 
Nákupem získáte 10 kreditů
 • 269 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: PlayStation NetworkPlayStation Network Lokalizace: Angličtina
Štítky: Logické
 • The Assembly je interaktivním příběhem pro dospělé publikum. Hrajte jako dvě postavy a objevte morálně náročné výzvy ze dvou různých úhlů pohledu. Čelte zkouškám, prozkoumejte tajný bunkr organizace a konejte těžká rozhodnutí. Povedou vaše činy k záchraně životů nebo ke katastrofě?


  PERFEKTNÍ VSTUP DO SVĚTA VR
  Svobodně procházejte realistickým prostředím ve virtuální realitě, za použití uživatelsky příjemného ovládání, které nevyžaduje rychlé reflexy.
  DVA POHLEDY
  Odhalte morálně nejednoznačné uskupení díky pronikavému příběhu a svírající atmosféře. Otestujte svůj potenciál jako nováček Madeleine Stone a učiňte šokující odhalení jako veterán Cal Pearson. 
  Produkt je určen pouze pro české PSN účty.Máte pevnou ruku a ocelové nervy? Baví vás stavět věže nebo máte v sobě spíše duši ničitele? Ve více než 70 ďábelsky návykových úrovních otestuje Tumble VR vaši fyzickou i duševní obratnost na maximum. Stavte, ničte, ale co hlavně. udržte pevné nervy a rovnováhu!
  Hra vyžaduje PlayStation VR.

  STAVBA NEBO NIČENÍ?
  Vyzkoušejte si stavební úkoly, které popírají gravitaci a kde nejvyšší věž znamená nejvyšší skóre. Nebo se pusťte do složitého vyvažování s bloky všech tvarů, velikostí, hmotností i rozměrů. Baví vás vyhazovat věci do vzduchu? Takticky umísťujte miny tak, aby poslaly věže k zemi a získávejte body za největší dosah výbuchu.
  HRAJTE SPOLEČNĚ
  Řešte rébusy spolu s kamarády nebo se na obrazovce pusťte tváří v tvář do společenské hry, při které vaši kamarádi uvidí na televizní obrazovce totéž, co vidíte vy na obrazovce brýlí PlayStation VR.
  Produkt je určen pouze pro české PSN účty.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tumble VR (PS4 DIGITAL)!