Twisted Lands Trilogy Collector's Edition
Digital

479
Nákupem získáte 5 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Logické
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7215117
 • Připrav se na poslední výpravu do samých úst hrůzy! Twisted Lands Trilogy Collector´s Edition obsahuje děsivou trilogii Twisted Lands. Zažij hrůzy v hrách Twisted Lands: Shadow Town, Twisted Lands: Insomiac a Twisted Lands: Origin! Tato tři strašidelné dobrodružství se skrytými objekty Tě vezmou na výpravu plnou překvapení a tajemství!


  Hry


  Proč Tvé srdce bije rychleji, když vcházíš do temné místnosti? Co způsobuje to, že se Ti ježí vlasy na hlavě, když Ti něco neviditelného šeptá do ucha? A proč poskočíš, když se něco, co by nemělo být reálné, ukáže v koutku oka? Prozkoumej strachu v Twisted Lands: Shadow Town.


  Pomoz Angel zjistit, co je skutečné a co je jen v její hlavě, když se snaží uniknout z psychiatrické léčebny! Twisted Lands: Insomniac je hra ve stylu psychologického hororu, ve které se odehrává příběh ženy hlavního hrdiny prvního dílu hry, která se snaží dostat z léčebny, ve které byla uvězněna. Objev zapomenuté okolí, když se vydáš na zajímavou výpravu s Angel!


  Vrať se k děsivým počátkům a zažij povstání hrůzy, když spolu propojíš několik nitek ságy Twisted Lands v Twisted Lands: Origin! Tvůj instinkt k přežití bude otestován, když budeš objevovat nová místa na ostrově Tormente. Máš jen chvilku na vydechnutí, když se budeš setkávat s dalšími a dalšími hrozbami. Můžeš uniknout z ostrova před smrtí, která Tě stíhá? Každý příběh má začátek, aleje málo takových, které jsou tak hrozné jak tento!


  Vlastnosti:


  Obsahuje tři kompletní sběratelské edice her Twisted Lands: Shadow Town, Twisted Lands: Insomniac a Twisted Lands: Origin!
  Objev emoce strachu ve městě Twisted Lands Shadow Town!
  V Twisted Lands: Shadow Town zůstaneš sám na tajemném ostrově po katastrofě lodi, budeš muset odkrývat věci, ze kterých tuhne krev v žilách. Najdi svou ženu!
  Objev původ děsivých začátků a zažij zrození hrůzy v Twisted Lands: Origin!
  Objevte tajuplnou atmosféru v kolekci děsivých dobrodružných her se skrytými objekty!
  Obsahuje bonusové funkce sběratelská edice!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Twisted Lands Trilogy Collector's Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

pusheen, kocky, catsofınstagram
starwars, hvezdnevalky, obiwankenobi
studioghibli, mujsousedtotoro, doplnkydokuchyne
skladacka, stavebnice
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg