Two Point Hospital: Pebberley Island (PC) DIGITAL
DIGITAL

229
Nákupem získáte 3 kredity
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, DLC
Štítky: Budovatelské, Manažerské, Nemocnice
Hra také dostupná pro:  PS4XONESWITCH
 • tři nové nemocnice: Pebberley Reef, Overgrowth a Topless Mountain nová hratelnost: 3 dobrodružné scénáře nové nemoci: 34 nových onemocnění (včetně 10 nemocí ovlivňujících vzhled pacientů) nové předměty

  Pro spuštění vyžaduje vlastnictví základní hry Two Point Hospital (verze pro Steam).

    

  Vypalte sterilní stezku uprostřed tropického ostrova na objednávku excentrického milionáře, který hledá legendární zdroj vody, která umlčí smrt.

  Wiggy Silverbottom - průzkumník na částečný úvazek a slavný germofob - se snaží odhalit tajemství nesmrtelnosti. Wiggy slyšel příběhy o vašich nekonvenčních metodách řízení nemocnice, a proto se na vás obrátil s žádostí o pomoc při hledání legendárního pokladu.

  Rozšiřte své lékařské znalosti. Vychutnejte si nové vyhlídky. Snažte se rozluštit největší tajemství v historii světa.

  Zahrnuje tři nové nemocnice, širokou škálu nových nemocí a řadu tropických vymožeností, které můžete umístit do vašich velkolepých nemocnic (můžete si je směle takto nazvat)

  NOVÁ HRATELNOST

  Nechte se unést třemi vzrušujícími scénáři jak se budete prodírat džunglí během hledání zdroje nekonečného života. Začněte dobrodružství na proslulém díky krásnému počasí Korálovém pobřeží Pebberley, idylickém ráji na atolu, a pak zdolejte husté, neprozkoumané lesy Overgrowthu a vytvořte prostor pro nemocnici, kde budete léčit nové, bláznivé nemoci.

  Nakonec dobyjete ohromující Topless Mountain a pokusíte se rozluštit tajemství věčného mládí. Připravte se na vzrušující hru, která vás udrží v napětí až do poslední chvíle!

  Obsahuje:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Two Point Hospital: Pebberley Island (PC) DIGITAL!