Typing of the Dead: Overkill
DIGITAL

499
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 499 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Logické
 • Typing of the Dead: Overkill spojuje horor a komedii z legendární série House of the Dead s unikátními mechanismy psaní na stroji, díky čemuž nabízí opravdu originální herní zážitek!  

   

  Tato strašlivá střílečka vás postaví doprostřed mutanty zaplaveného okrsku Bayou. Rozstřílejte hordy zombií na kusy v 9 úrovních, jedno stisknutí klávesy za druhým, abyste zachránili sebe a své přátele a odhalili záhadu stojící za jejich výskytem.  

   

  Hlavní vlastnosti:

  Náhodně generovaná slova dělají z každého hraní unikátní zážitek Vaše klávesnice je vaší zbraní - vyťukejte průstřely do zástupů zombií! Tři úrovně obtížnosti otestují vaše dovednosti v psaní na maximum, včetně speciální hardcore úrovně pro opravdové klávesnicové válečníky! Přepracované mechanismy z High School of Dead přidávají nové mechaniky psaní. Plná integrace do Steamu. Ve hře je obsažený plný a věrný port původní HOTD PS3 edice.    

   

   

   

  © SEGA. SEGA, logo SEGA, The House OF THE DEAD, The House OF THE DEAD: OVERKILL, The Typing OF THE DEAD a The Typing OF THE DEAD: OVERKILL jsou buď registrované ochranné známky nebo ochranné známky SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena. Modern Dream je ochranná známka Modern Dream Ltd. BlitzTech Copyright Blitz Games Studios Ltd. Dolby a logo dvojitého D jsou ochranné známky Dolby Laboratories. DTS a DTS Symbol jsou registrované ochranné známky DTS, Inc. a DTS Digital Surround jeochranná známka DTS, Inc

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Typing of the Dead: Overkill!