Tyranny – Gold Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

1 069
Nákupem získáte 42 kreditů
 • 999 Kč Skladem
 • 1 069 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Izometrické
 • Tyranny - Gold Edition představuje kompletní zážitek ze hry Tyranny. Obsahuje všechna rozšíření a také veškerý obsah DLC.

  Prožijte příběhem řízené RPG, kde vaše rozhodnutí činí změny ve světě ovládnutém zlem.

  Edice Gold hry Tyranny obsahuje:

  Hru Tyranny Tyranny - Tales from the Tiers (rozšíření) Tyranny - Bastards Wound (rozšíření) Tyranny - Ringtones (trzy sygnały powiadomień oraz jeden dzwonek telefoniczny) Tyranny - Digital Game Map (Digitální mapa hry ve vysokém rozlišení) Tyranny - Digital Short Story Collection (Sbírka krátkých povídek: bohatá digitální sbírka deseti povídek ze světa Tyranny, nabízí čtenářům širší vhled do brutálního světa a na mocné hrdiny, žijící podle norem Kyrose. Napsal je tvůrčí tým zodpovědný za samotnou hru. Tyto příběhy ukazují některé společníky hlavního hrdiny hry a jiné klíčové postavy. Tato kolekce obsahuje několik exkluzivních povídek, které zatím nebyly publikovány a sedm již zveřejněných povídek z oficiálních stránek Tyranny). Tyranny - Digital Collectors Guide Book (Digitální sběratelský průvodce: prozkoumej svět a tajemství hry Tyranny v rozsáhlém průvodci po světě Johna Helfersa. Procházej grafiky z hry a příběhy lidí i míst vesmíru Tiers, případně objevov svět, který Kyros položil na kolena. Obsahuje předmluvu od studia Obsidian Entertainment) Tyranny - Digital Art Book (Digitální artbook: Ponořte se do válkou roztrhaného světa Tyranny s pomocí rozsáhlé sbírky originální grafiky) Tyranny - Original Soundtrack (Soundtrack Tyranny má 57 minut a obsahuje 18 skladeb) Tyranny - Coat of Arms Tyranny - Portrait Pack Tyranny - Official Soundtrack Deluxe Edition Tyranny - Digital Wallpapers (Digitální tapety ve vysokém rozlišení: připoj svou pracovní plochu ke království Kyrose s kolekcí vysoce kvalitních grafik s tématy hry Tyranny, přizpůsobené rozměry pro stolní počítače. Tato kolekce obsahuje deset různých grafik uměleckého oddělení hry a jednu grafiku, pod kterou se podepsal vývojový tým) Tyranny - Forum Icon Tyranny - Exclusive Forum Avatars (Paradox Plaza) Tyranny - Forum Avatars (Paradox Plaza)  O hře Tyranny:

  Právě skončila válka mezi zlem a dobrem - a síly zla v čele s Vládcem Kyrosem zvítězily. Kyrosovy nemilosrdná armáda nyní utvářejí podobu světa a jeho obyvatelé si musí najít své nové role ve světě zmítaném neustálými boji a chaosem. Zatímco budou hráči zastupující roli jednoho z Kyrosových důstojníků procházet světem, budou mít možnost přicházet do interakce s populací a snažit se tak je přimět k loajalitě, odporu, nebo strachu.


  Hlavní rysy:

  Větvící se vyprávění s unikátním příběhem a originálním zasazením: Boj mezi dobrem a zlem je u konce a Vy se musíte chopit úkolu, jak udržet zlo u moci. Na vašich volbách záleží - zažijte jinou zkušenost pokaždé, když hrajete: Jako důstojník v Kyrosově armádě máte v moci obrovskou moc. Využijete své moci, abyste si získali loajalitu a zajistili stabilitu, nebo se raději proměníte v obávaného utlačovatele? Náročný, klasický RPG soubojový systém: Charakteristické RPG souboje s moderními mechanismy a prezentací. Bohaté a originální zasazení: Kompletně nový a neotřelý fantasy svět s bohatou kulturní tradicí a mnoha cestami, které lze následovat.

  © 2016 Paradox Interactive®.  Trademarks belong to their respective owners.  All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tyranny – Gold Edition (PC DIGITAL)!