Tyranny - Standard Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

644
Nákupem získáte 25 kreditů
 • 999 Kč Skladem
 • 644 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Izometrické
 • Edice Commander hry Tyranny obsahuje:

  Hru Tyranny Vyzvánění pro telefon (tři signály oznámení a jedno telefonní vyzvánění) Ikonu na fóru Commander Edition (Paradox Plaza) Avatary na fóru (Paradox Plaza)

  Ve světě Tyranny skončí velká válka mezi dobrem a zlem - síly zla, vedené Kyrosem, slaví vítězství. Bezohledné armády Pána ovládaly tvář světa a cizinci musí najít novou roli ve válkou zmítané zemi... dokonce i když se v řadách nejmocnějšího z Archontů, Kyrosa, vyskytnou neshody.

  Hráči zažijí na vlastní kůži nový světový řád, který je pod vedením Pána a reaguje na jejich činy. Budeš mít interakce s obyvateli jako mocný Fatebinder, který je součástí oddílů Pána a cestuje po zemích, aby zvětšil loajálnost a strach, ale také aby ovládl poslední volné části světa Tiers.

  Hlavní rysy:

  Rozvíjející se, jedinečné vyprávění v originálním prostředí: Bitva mezi dobrem a zlem již proběhla… a zlo zvítězilo Volby jsou důležité -  čiň rozhodnutí s dalekosáhlými důsledky: jako Fatebinder v armádě Pána máš v rukou obrovskou moc. Pokud použiješ tuto moc k posílení stability a loajality, staneš hrůzovládcem? Náročné, klasické, bojové RPG: taktický boj v reálném čase s aktivní pauzou, novými týmovými mechanizmy a atraktivní moderní grafikou Bohaté originální prostředí: Toto není další „cesta hrdiny“ - Tyranny mění typický příběh  RPG her a umožňuje hráčům prozkoumat nový přístup k dobru a zlu

  © 2016 Paradox Interactive®.  Trademarks belong to their respective owners.  All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tyranny - Standard Edition (PC DIGITAL)!