Tyranny - Tales from the Tiers DLC (PC/MAC/LX) DIGITAL
DIGITAL

149
Nákupem získáte 2 kredity
 • 999 Kč Skladem
 • 149 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, DLC
Štítky: Fantasy, Izometrické, Příběhové
 • Vyžaduje základní verzi hry Tyranny pro platformu Steam ke hraní.

  Tales from The Tiers rozšiřuje tvoje dobrodružství ve světě rozervaném válkou mnohonásobně oceněné hry RPG Tyranny, pomocí nových příhod na mapě, potyček a vedlejších příběhů. Přechytří nepřátelské nástrahy, pomoz nebo olup cestující kupce a využij své dovednosti, aby sis dokázal poradit s nebezpečenstvími krajiny utrápené magickými edikty v sérii epizod nabízejících nové možností pronikání, nové předměty a nové výzvy během tvého putování. Není důležité, jestli jsi nový hráč v Tyranny, nebo hraješ už na existujícím uloženém souboru, Tales from The Tiers ti umožní se ještě hlouběji ponořit do ságy Tyranny.

  Kromě dodatku Tales from The Tiers, studio Paradox Interactive s radostí oznamuje zdarma aktualizaci pro všechny hráče Tyranny, která nabízí více možností odhalování řady událostí a jejich důsledků pro hráče.

  Charakteristika doplňku Tales from The Tiers:

  Nové události na cestě: Osudové příhody během cesty mohou vést k novým úkolům nebo novým příhodám zaměřeným na kamarády a nové nezávislé postavy Rozšířená historie: Dověz se něco více o obyvatelstvu a místech v zemi díky více než 40 doplňkům k soubojům během tvého putování. Nové předměty: Vyhledej více než tucet nových předmětů a nesčetných způsobů na zajištění loajality a k zastrašení tvých kumpánů a frakcí v Tyranny. Více opcí opětovného rozehrávání: Bezplatná aktualizace přidává režim Nová Hra Plus a opce změny specializace postav pro snadnější odhalování jiných dějových linek.

  © 2016 Paradox Interactive® Trademarks belong to their respective owners.  All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tyranny - Tales from the Tiers DLC (PC/MAC/LX) DIGITAL!