UFO: Trilogie
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Sci-Fi
 • Trilogie obsahuje všechny tři díly UFO: Aftermath, Aftershock a Afterlight za cenu jedné hry.

  UFO: Afterlight je pokračování titulů UFO: Aftermath a UFO: Aftershock, které přinese zbrusu nový pohled na události z Aftershocku, tentokrát z perspesktivy opuštěných lidských osadníků Marsu. Co se konceptu týče, mohou příznivci obou výše jmenovaných UFO titulů očekávat opět kombinaci strategie v globálním měřítku a taktických tahových misí. Tentokrát však tvůrci hodlají nabídnou propracovanější RPG elementy v podobě nového tréninkového systému a užití speciálního vybavení. Významných úprav se dočká jak část taktická, tak strategická. K dispozici jsou samozřejmě nové technologie ke zkoumání a kupříkladu i nové možnosti diplomatického charakteru, jejichž užití je ovlivněno vývojem příběhu. Hráči se dočkají zbrusu nových lokací zcela odlišných od těch známých z předešlých dílů a potěšující je rozhodně možnost zařadit do týmu robota, nebo aliena. Není třeba připomínat, že UFO: Afterlight přijde opět se zajímavým příběhem postaveným na událostech z UFO: Aftershock a nechybí tradiční prvky jsou nové zbraně, brnění, nové bojové taktiky pro soupeře, možnost vstupovat do budov a další. Hry jsou v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (13)

  • MyFirstName

   To: Wlada77

   Hry jdou,verze 1.2 i kdzy sou novejsi tak tam nejak nejdou,ale nebudu se tim zabyvat.Kdzy jdou tk jdou,jen sem hctel vetsi verzi,opravuje to par chyb.Kazdopadne diky

  • Wlada77

   To:MyFirstName

   Zdar.Koupil jsem si tu trilogii tady od X-ZONE a řekl bych,že instalace jsou s nejnovějšími patchy.Mrkni se na verzi hry a na verzi patche.

  • MyFirstName

   Ahojte.Zakoupil jsem si tuhle hru,ale když si chci nainstalovat nejnovější patche,tk to píše že hra není nainstalována.Nevíte co s tím? Stalo se vám to? Mám windows 7 64bit

  • Vailen

   Neexistuje nějaký mod pro Ufo aftershock (nic jiného nemám, ale samotné aftershock tu neni, tak to píšu sem), který zvětšuje rozlišení na 1280x1024? Při 1024x768 mi to neskutečně blbne (všechni texty, okénka a pod. jdou do levého horního rohu).