Valkyria Chronicle
PS3

(2x)
999
Nákupem získáte 20 kreditů
Štítky: Fantasy
 • Valkyria Chronicles strategické RPG od týmu Red Entertainment, které už od roku 1996 vytváří hry v sérii Sakura Taisen, jež také spadají do žánru strategických RPG. Valkyria Chronicles je zasazena do roku 1930 a odehrává se ve fiktivní zemi Gallia. Ta se nachází někde v Evropě. Celou hru poté zdobí jedinečné grafické zpracování, které připomíná vodomalbu. Jedinečný grafický styl hry. Poznejte válku mezi Eastern Empire a Atlantic Federation. Epické dobrodružství plné zvratů. Rozkazujte vaší jednotce vojáků. Od tvůrců Yakuza série. Exkluzivní TRPG pro Playstation 3.
 • Konzole PlayStation 3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Rawe

   Mám demo, ale proč je pořád vyprodaná?

  • TomasSK

   Absolutny suhlas. Fantasticka gameska, mam z nej velku radost, ale jej cena v Cechach a zahranicnych sopoch sa pohybuje inde. Nechysta sa akcia?

  • Mike

   Skvělá hra,škoda jen té ceny u vás :(

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Občas docela hardcore hra u které jsem našel vážně jen jednu chybu která ale bohužel sráží znovuhratelnost. Každopádně je tahle hra skvost a jedna nejlepší her co jsem hrál. Ačkoliv pokud považujete za vrchol herního nebe tupost typu Gears of War nebo Halo tak vás tato přemýšlecí hra bavit nebude.

Čím déle se hraje, tím víc baví. Jedná se o mix japonského taktického RPG s velmi inovatvním (tj. ne nudným) pojetím turn-based akce s důrazem na postavy.

Zapadlý klenot. Jedna z nejlepších her na PS3 a jedna z nejlepších her tohoto roku. Už dlouho mě žádná hra tak nezaujala. Je jen škoda, že ji Sega vydala bez jakékoli reklamy v předvánočním období plném vyhypovaných titulů, takže si ji nikdo moc nevšímá.

Pokud máte PS3, rádí u akce přemýšlíte a nevadí vám japonská animace, neváhejte s koupí téhle hry.