Valkyria Chronicles 4 - Memoirs from Battle Premium Edition
XONE

2 499
Nákupem získáte 49 kreditů
 • 2 499 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Tahové, Taktické, JRPG
Hra také dostupná pro:  XONEPS4
 • MEMOIRS FROM BATTLE PREMIUM EDITION OBSAHUJE
  - hru Valkyria Chronicles 4
  - sběratelský box
  - 100 stránkový artbook v podobě zápisníku velitele Squad E Clauda Wallace
  - model "Hafen" tanku z vinylu v zasněžené krajině
  - DLC přidávající 2 vedlejší mise, v nichž se vyskytuje oblíbená Squad 7 z původní Valkyria Chronicles (A United Front Witch Squad 7 a Advance Ops)  Děj hry Valkyria Chronicles 4 se odehrává ve stejném časovém období jako původní Valkyria Chronicles, ale zaměřuje se na zcela nové hlavní postavy ze Squad E. Velitel Claude Wallace a jeho přátelé z dětství se vydávají na cestu boje za svobodu v této zoufalé válce, ale mezi nimi a vítězstvím stojí nepřetržité ukrutné mrazy, hordy imperiálních vojáků a božské síly Valkyrie.  PŘÍBĚH Z ČASŮ VÁLKY
  Děj hry Valkyria Chronicles 4 se odehrává ve stejném časovém období jako původní Valkyria Chronicles, ale zaměřuje se na zcela nové hlavní postavy. Hráči převezmou kontrolu nad mladým kapitánem jménem Claude Wallace, dále pak nad odborníkem na těžké zbraně Riley Millerem a horkokrevníkem jménem Darcsen Raz a dalšími postavami. Společně budou čelit bolestné realitě války.

  Valkyria Chronicles 4 - Memoirs from Battle Premium Edition

  NOVÁ GENERACE
  Z části tahová strategie, z části RPG a real-time střílečka z pohledu 3 osoby se vrací na Vaše zařízení. Mezi nové prvky Valkyria Chronicles 4 se řadí explozivní nová třída Grenadier, několik nových podpůrných možností obrany a útoku a více. Těšit se také můžete na možnost bojovat s imperiální hrozbou s více jednotkami na větších mapách než kdykoliv dříve.

  sega

  CANVAS ESTETIKA
  Jedinečný vizuální styl, který proslavil série Valkyria Chronicles, je zpět a přepracován pro nejnovější generaci. Grafický engine CANVAS zhotovený jako akvarel, mísí vizuální elementy reality s představivostí a vytváří tak expresivní svět naplněný barvitými emocemi. Sledujte cestu Squadu E plynoucí jako interaktivní malba.Hitoshi Sakimoto, skladatel hudby z původní série Valkyria Chronicles, se vrací a přináší tak do hry jedinečnou atmosféru.

  5055277032822
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Před deseti roky si první Valkyria Chronicles získala srdce západních hráčů díky vyvážení JRPG prvků, strategického plánování a jedinečného vzhledu. Sega po mnoha letech čekání dokázala nabídnout odkaz původní hry a navázat na to, co dělá tuto sérii unikátní a po čem fanoušci toužili. Valkyria Chronicles 4 je zábavným, plnohodnotným a taky nádherným titulem.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Valkyria Chronicles 4 - Memoirs from Battle Premium Edition!