VAN HELSING: Neuvěřitelná dobrodružství
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Kód produktu: 18164
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Akční
  Kolegové lovci VÍTEJTE! Hon na NESTVŮRY právě začíná!!! Znáte příběh o Draculovi a lovci upírů Van Helsingovi? Po Draculově smrti je Transylvánie zachráněna a... ale počkat, něco je špatně. Proč se tu najednou objevují netvoři? Má s tím něco společného tajemné gotické město, které se nedávno změnilo k nepoznání? Syn Van Helsinga se vydává zjistit, co se tam děje, ale pomoct mu může jen sarkastický duch. Musíte si vybrat buď mu nepomůžete ani vy a on umře, nebo mu pomůžete a vy možná umřete smíchy. Vítejte v Transylvánii… Balení obsahuje všechny vydané datadisky.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (18)

  • Farflame

   Cicii: napiš si na podporu TopCD, poradí ti.

  • Cicii

   Dobrý den, českou verzi hry, ale čeština ve hře není kompletní a hra začne padat. Nevíte někdo co s tím??

  • Corvus

   Já jsem se roky Steamu bránil... Do dnes si pamatuji článek Dana Vávry v Levelu, kde psal o Steamu jako o největším pekle na zemi :) Začal jsem jej (nuceně) používat až někdy v roce 2013 a musím se přiznat, že jsem strašně spokojený. Sice pořád kupuji z 99% sběratelské edice her v krabici, ale opravdu mi Steam vyhovuje. Funkcemi, slevami a samozřejmě i snadnou doinstalací patchů i DLC... A to jsem byl HODNĚ velký odpůrce DRM a Steamu obecně, protože mě štvalo, že na zkur**** piráty jako člověk, který kupuje hlavně originálky takhle musím doplácet. Opravdu to není takové zlo, jak jsem si roky myslel. No jo, holt už nejsem nejmladší a v '90 se takové pikačoviny neřešily...

  • Maniok

   Je to skvělé, že je zde česká verze, oproti té, která se dá koupit přímo přes steam. A ještě se všemi digitálními doplňky.
   @Milos: Ono je rozdíl v tom, že hru si nainstaluješ z DVD a přes Steam se ti pak jen dostáhnou aktualizace běžně. Steam se používá právě jako ochrana nejen před pirátěním her, která se často musí překonat ale i před legálním půjčováním, dále když dá vývojář svou hru na steam, může dát do patche i velice malé drobnosti a nemusí dělat pak ještě instalátor, do dne to lidé mohou stahovat ty nejnovější patche, navrch, když se vydá hra, vidí to hned několik miliónů uživatelů, že něco vyšlo.

  • Farflame

   Corvus: to mě taky. Baví mě jeho vtípky... :-)

  • Corvus

   Tak musím jednoznačně konstatovat, že mě Van Helsing baví víc než Diablo...

  • Farflame

   Pavlík: jo, obsahuje.

  • Pavlík

   obsahuje toto balení tyto dlc Blue blood, Arcane mechanic, Thaumaturge

  • milos

   som blbý,potom mi napísalo,že to už mám, aj tak nechápem prečo mi to potom ponúka na predaj..a aj tak nechápem načo si kúpim krabicovú verziu,kde už nie je ani manuál, ani nejaká mapa, len dve DVD..a aj tak ide všetko cez steam

  • milos

   kúipl som si originálku, na krabici je napísané,že obsahuje všetky tri datadisky ,po inštalácii (samozrejme cez dementný steam) je ponuka na stažitelný obsah a mám si datadisky kúpiť. naozaj som tak blbý, alebo to ten stem nechápe, že to mám kúpené??

  • Tomáš Pavlata

   David: Dobrý den, napište na mail.

  • Farflame

   Corvus: ano, je tam DVD.

  • Corvus

   mashan: Podle vydavatele by měla hra vyjít přesně 28. února 2014. Aspoň tak to deklarují na svých stránkách.

  • mashan

   Dobrý den, kdy přesně hra vychází ?

  • Corvus

   Neuvěřitelné... Oni to TOP CD nakonec zvládli počeštit. Mám uložnou mailovou korespondenci, která se datuje někam k 9.7.2013, ve které prosím vydavatele o českou lokalizaci... Nakonec to tedy vychází a to včetně všech dlc. Mám radost!!! Snad jde o fyzickou kopii v krabičce.

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, dneska se vetšina her je nutná k aktivaci na netu, jedná se jen o to, zdali je to na pevném disku a aktivujete, popřípadě je jen kód a je nutné aktivovat a stáhnout hru, u EA je již dlouhodobě stanovena aktivace na originu a proto se to u her nepíše, píše se jen pouze zdali jsou na dvd či jen formou kódu, co do aktivaci na steam, tuto informaci nemáme, ale je nutné při první instalaci mít připojení k internetu. To jsou zatím veškeré informace.

  • Tomáš Pavlata

   dobrý den, pokud hra neobsahuje DVD, vždy to označíme v popisku, tato hra je normálně na dvd.

  • DFG

   Dobrý den, jedná se o steam edici nebo o běžnou s dvd? Na vašich stránkách se to vždy těžko poznává.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Po těch všech ódách, jak je hra báječná přišlo pro mě docela zklamání. Kdyby hra vyšla v době, kdy tento žánr letěl, nikdo by si o Van Helsinga ani kolo neopřel. V poslední době máme z akčních RPG pouze Diablo 3 a lační hráči tvůrcům skočí na všechno. Pro mě zklamání, jako béčková parodie prosím. To ale byl i Torchlight 2 a i když ani on nebyl také nijak zázračný, hrál se podstatně lépe!