Velocity Ultra (PC DIGITAL)
DIGITAL

249 
Nákupem získáte 9 kreditů
 • 249 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Arkáda, 2D hra
 • Pilotujte nejpokročilejší vesmírnou loď galaxie 50 obtížnými úrovněmi. Řešte záludné hádanky a přechytračte nepřátele pomocí řady prostor ohýbajících nástrojů. Plná integrace se Steamworks nabízí přes 30 achievementů a kolekci steamových sběratelských kartiček. Online žebříčky a hodnotící systém výkonů pro každou úroveň. Plně konfigurovatelné nastavení kláves a plná podpora gamepadu. Bonusové mise a řada skrytých miniher, které můžete při hraní objevit.
  Velocity Ultra je cenami ověnčená top-down střílečka, která vám umožní létat s jediným Quarp Jetem, pokročilou vesmírnou lodí se schopností se na příkaz teleportovat, v galaxii. Vaším úkolem bude záchrana přeživších ze zhroucené černé díry, a abyse se zvládli probojovat 50 úrovněmi sci-fi akce, budete muset využít palebnou sílu i rychlé reflexy.
  Velocity Ultra, obsahující explozivní vizuální efekty, umělecký styl inspirovaný anime a osvěžující soundtrack, kombinuje rychlost, zuřivost a výzvu do klasické arkádové střílečky, přičemž do žánru přináší úplně novou vrstvu komplexnosti díky unikátním mechanismům hádanek.
  Hlavní vlastnosti:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Velocity Ultra (PC DIGITAL)!