Victor Vran: Overkill Edition
XONE

999
Nákupem získáte 39 kreditů
 • 999 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, Pseudo
Hra také dostupná pro:  PS4
 • OVERKILL EDITION OBSAHUJE
  - základní hru
  - rozšíření Fractured Worlds
  - rozšíření Motörhead - Through the Ages

  Victor Vran je izometrické akční RPG s obrovským výběrem zbraní, předmětů, oblečení, démonických schopností a karet osudu. Zažijte intenzivní bojovou akci s desítkami nepřátel, kteří se na vás hrnou ze všech stran. Dejte průchod mocným schopnostem a rozmetejte nepřítele!  HRAJTE VLASTNÍM STYLEM
  Victor Vran nechává styl hraní na vás. Sami si vytvořte vlastní verzi Victora díky široké škále mocných zbraní, výbavě se silnými vlastnostmi, záludným démonickým schopnostem a kartám osudu. Zmasakrujte hordy odporných monster a mazané bossy pomocí vaší originální bojové strategie, kombinace schopností a zbraní.  MASAKRUJTE SPOLEČNĚ
  Likvidování démonů nemusí být osamělé dobrodružství – vytvořte s přáteli tým po síti a v plně kooperativní hře si nechte odvyprávět příběh temného světa společně. Ve dvou hráčích můžete také hrát společně u jedné obrazovky.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Webmasser

   Děkuji moc. Neměla to ale být výtka :), jen jsem chtěl mít jistotu, protože bych hru kupoval právě kvůli možnosti lokální hry.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Webmasser: Hra má i lokální co-op pro dva hráče. Do textu jsme informaci doplnili :)

  • Webmasser

   Dobrý den,
   rád bych se zeptal zda hra obsahuje možnost hrát kampaň v koopu LOKÁNĚ na jedno Xboxu One. Zde na stránkách máte uvedeno, hrejte po síti, ale stránky Cooptimus uvádí i Coop kampaň. Tak bych se rád zeptat, jak je tomu skutečně- Děkuji.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Victor Vran: Overkill Edition!