Victoria II (PC) DIGITAL
DIGITAL

510

Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Tahové
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 7007317
 • Opatrně veďte váš národ érou absolutních monarchií začátku 19. století, expanzí a kolonizací, abyste se nakonec na sklonku 20. století stali opravdovou mocností.

  Victoria II je skvělá strategická hra odehrávající se během koloniální éry 19. století, ve které se hráč ujime vlády nad svojí zemí, provede ji industrializací, politickými reformami, dobýváním a kolonizací.

  Užijte si detailní politickou simulaci, kde každý čin bude mít vliv na celý svět. Populace bude reagovat na vaše rozhodnutí podle jejího politické povědomí, sociální třídy a jejich ochoty přijímat změny nebo se postavit proti vládě.

  Hlavní vlastnosti:

  Hluboká strhující politická simulace s tucty různých vlád. Detailní ekonomika s více než 50 různými typy zboží a továrnami rozličné produkce. Hrát můžete za více než 200 různých zemí během éry pokrývající období od roku 1835 až do začátku 2. světové války. Pokročilý technologický systém s tisíci vynálezy k objevení. Vylepšená grafika a uživatelské rozhraní a také podpora multiplayeru. Vyladěné uživatelské rozhraní, které zlepšuje dostupnost hry. Automatizace rozličných úkolů jako obchod a zvyšování populace. Pokročilé oblasti systému vlivu, kde velké mocnosti bojují o vládu nad světem. Venkovská produkce simuluje předindustriální ekonomiku. Diplomacie dělových člunů - na co vést zdlouhavá jednání, když válečná flotila blokující přístav je mnohem přesvědčivější argument... Váš národ budou dějinami provázet historické a dynamické události.

  2012 Paradox InteractiveTM Všechna práva vyhrazena.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Victoria II (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu