Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

MŮJ ÚČET

Zapomněli jste své heslo?

Jak získáte registraci?

Vítěz ShopRoku 2016

MENU

Odběr novinek

Nechcete přijít o žádnou slevu? Přihlašte se k odběru našich newsletterů!

Právě s vámi nakupuje

  •   182 hráčů

Informace


NAJDETE NÁS NA

Xzone Facebook Xzone Twitter Xzone Instagram Xzone Youtube kanál

 

                                                 

Víkendové slevy dočasně zrušeny.
v případě, že uspořádáme další víkendové slevy, naleznete informace na této stránce a včas Vás upozorníme upoutávkou na hlavní straně www.xzone.czDiskuze na této stránce kvůli stále dokola opakujícímu flamu a nedodržování pravidel komentářů na obchodě byla dočasně vypnuta.

Co je víkendová sleva?

Každý týden o víkendu dojde k dočasné slevě určité hry či her, které si o víkendu můžete objednat výrazně levněji. Už od začátku týdne pro zkrácení čekání nahodíme indicie, a můžete si zkusit tipnout, která hra to bude. Během středy vždy oficiálně oznámíme daný titul a pak už jen čekat na víkend, kdy dojde k přecenění.

Kdy objednávat?

V pátek večer zmizí u těchto vybraných her aktualní ceny a objeví se tam Víkendová cena uvedená na této stránce. Pokud v době od pátku večer do pondělí ráno objednáte na eshopu nebo rezervujete či vyzvednete na prodejně, tak hru dostanete za akční cenu. Hry se rozesílají hned během pondělí. Kusů bude dostatek.

Osobní odběr

Pokud si hru v daném termínu slevy rezervujete na některé z našich prodejen, tak si ji můžete vyzvednout již v sobotu (dle otevírací doby dané prodejny) a nebo nejpozději do středy další týden a dostanete ji za akční slevu. Po tomto termínu budou všechny nevyzvednuté rezervace zrušeny. Bez rezervace o víkendu na slevu nebudete mít nárok.


 

TOP HRY


© 2007 - 2018 (X)zone.cz