Voodoo Chronicles The First Sign HD Directors Cut Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

189
Nákupem získáte 7 kreditů
 • 189 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Logické, 2D adventura, Hledání předmětů
 • Více než 60 lokacíSpusta scén s urkytými objektyVíce než 1000 předmětů, které můžete najítVíce než 8 hodin hrySoundtrack, který má zhruba 50 minut
  Poddej se hře Voodoo Chronicles: The First Sign. Řeš hádanky, abys objevil legendární tajemství v této mystické hře se skrytými předměty! Prozkoumej magické tajemství ztraceného kmene, zachraň město před děsivým monstrem a poznej historii nádherné koťátko.
  Pomoz Jamesi Voodoovi, který zkoumá tajemný útok a vydá se na neuvěřitelné dobrodružství v Voodoo Chronicles: The First Sign! Prozkoumej opuštěné osady Ravenhill, následně se vydej do nejbohatšího města světě, Richtown a Objevte tajemství ztraceného kmene v této náročné hře se skrytými objekty. Můžeš zachránit město před děsivým monstrem? Přesvědč se sám v Voodoo Chronicles: The první znamení!
  Vlastnosti:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Voodoo Chronicles The First Sign HD Directors Cut Edition (PC DIGITAL)!