Warhammer 40,000: Gladius - Chaos Space Marines (PC) Klíč Steam
DIGITAL

319
Nákupem získáte 12 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War (verze pro Steam).

  Warhammer 40,000: Gladius je zpět s novou hratelnou frakcí, Chaos Space Marines (Hvězdnou pěchotu Chaosu).
   
   

  Poháněni nenávistí k Impérius se nezastaví, dokud se nepomstí. Tito starodávní válečníci, kteří používají pekelné stroje, ovládají warpové síly a mají zkušenosti z tisíců válek, jsou připraveni dobýt Gladius Prime, zabíjet a podmanit si všechny, kdo jsou proti nim. Ve jménu Warmastera a jejich Temných bohů.

  VÝHODY CHAOSU

  Šampioni, kteří prokáži své schopnosti v bitvě, získají požehnání od Temných bohů, a dokonce mohpu povýšit až na Démonického prince. Ale dejte si pozor, protože bohové jsou rozmarní, a ty, které nepovažují za hodné, budou místo toho přeměněni na Zplozence chaosu.

  VETERÁNI DLOUHÉ VÁLKY

  Chaos Space Marines vedou válku s Impériem již 10 000 let. Všichni služebníci Impéria jsou jejich největšími nepřáteli: proto všechny jednotky Space Chaos Marines mají zkušenosti s bojem proti jednotkám Hvězdné pěchoty a získávají zvýšenou morálku a přesnost.

  NESVATÉ OBŘADY

  Města Chaosu jsou navržena tak, aby oslavovala Temné bohy a mučila jejich obyvatele ve jménu bohů. Populace je zdrojem, který mohou Chaos Space Marines využívat pro nesvaté obřady, což dává významné dočasné zvýšení výhod v závislosti na uctívaném bohu.

  ZNAMENÍ CHAOSU

  Uctívejte některého ze čtyř bohů Chaosu a využívejte body vlivu pro získání jedinečných, trvalých vylepšení jednotek. Temní bohové jsou velkorysí!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Warhammer 40,000: Gladius - Chaos Space Marines (PC) Klíč Steam!