Warhammer 40,000: Space Marine (PC) Steam
DIGITAL

43 
Nákupem získáte 1 kreditů
 • 43 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, On-line multiplayer
Štítky: Krvavé, Warhammer hry
 • VRHNĚTE SE DO BOJE
  Ve hře Warhammer® 40,000® Space Marine® se ujímáte role kapitána Tita – vesmírného mariňáka z kapituly Ultramariňáků a ostříleného veterána bezpočtu bitev. 
  Milionová armáda orků zaútočila na imperiální kovářský svět, jednu z planetárních továren, kde se vyrábějí válečné stroje pro nekonečnou válku lidstva. Ztráta této planety nepřipadá v úvahu. Ovšem pozor! Ve stínech tohoto světa číhá i jiné, mnohem větší nebezpečí.

  NIČIVÉ ZBRANĚ
  Ponořte se do 40 000 let trvajícího, neustále se vyvíjejícího konfliktu. Vylepšujte si svůj bohatý arzenál zpřístupňováním nových zbraní, doplňků, zbrojí a schopností prostřednictvím snadno použitelného systému zdokonalování. Pomocí těchto ničivých zbraní mohou hráči rozpoutat v řadách nepřátel děsivý masakr, při kterém vzduch houstne krví a končetinami.

  VELKOFILMOVÁ PODÍVANÁ
  Imperiální flotila je již na cestě, Ultramariňáci mají za úkol zatím udržet klíčové pozice. Než dorazí posily, musí kapitán Titus a jeho četa Utramariňáků čelit nepřátelům lidstva jen se svými boltery a rotomeči.

  BRUTÁLNÍ BOJE 8ČLENNÝCH TÝMŮ
  Vytvořte si vlastní četu vesmírných mariňáků nebo tlupu bojovníků Chaosu a střetněte se v online bitvách 8 proti 8. Získávejte zkušenosti, zpřístupňujte si nové zbraně a zbroje a upravte si vlastního bojovníka třídy Devastátor, Útočník nebo Taktický mariňák.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Warhammer 40,000: Space Marine (PC) Steam!