Warhammer Online: Age of Reckoning
PC

(19x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 13410
 • Bojový systém premiérově obsahuje Hráčské taktiky (Player Tactics, získané síly, jimiž se vybavíte před bitvou) a Morální schopnosti (Morale Skills, bojové možnosti, zvyšující sílu v momentě, kdy je potřeba bitvu zvrátit ve váš prospěch). Postavy hráčů se mění v závislosti na jejich relativní síle (např. skřeti se zvětšují a trpaslíkům rostou delší vousy). Modifikovatelné ochranné prvky a vizuální systém umožňují hráči proměnit svou postavu ve skutečný originál.

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  Jedná se o online hru, jejíž provoz již byl bohužel UKONČEN. Nelze ji tedy žádným způsobem hrát.
  Nákup tak doporučujeme pouze sběratelům pro doplnění sbírky :)


  Hra se odehrává v populárním fantasy světě od Games Workshop. Ovládán mocí obrovských armád a silou magie. Tento svět umožní stovkám tisíc hráčů zažít na vlastní kůži epického ducha války a krvavou slávu bitvy.

  Svět, ovládaný silou zbraní a kouzel, nabízí stovkám tisíc hráčů možnost zažít vzrušení z boje a atmosféru pravé bitvy. Přidejte se k jednomu ze šesti vojsk a bojujte za armády Pořádku (trpasličí, vznešených elfů a imperiální) nebo armády Zkázy (zelenokožců, temných elfů a chaosu). Válku povedete na třech různých frontách. Další generace herního systému Realm vs. Realm (RvR říše proti říši) v sobě integruje jak souboje PvP (hráč proti hráči), tak i questy PvE (hráč proti počítačem řízeným protivníkům) na stejné mapě s podporou rozsáhlejší války.

  Hráči se mohou zapojit do čtyř úrovní RvR boje: potyčky, bitevní pole, scénáře a kampaně.Mají také možnost podstoupit širokou škálu PvE questů v závislosti na vývoji strategické situace dané armády, včetně veřejných questů, kde je výhodou účast celé armády, konfliktových questů, kdy hráč čelí protivníkovi s opačnými cíli, rozvětvených questů s různými variantami vyústění a odměn a vánočních questů, které končí objevem pokladu obrovské hodnoty.

  Bojový systém premiérově obsahuje Hráčské taktiky (Player Tactics, získané síly, jimiž se vybavíte před bitvou) a Morální schopnosti (Morale Skills, bojové možnosti, zvyšující sílu v momentě, kdy je potřeba bitvu zvrátit ve váš prospěch). Postavy hráčů se mění v závislosti na jejich relativní síle (např. skřeti se zvětšují a trpaslíkům rostou delší vousy). Modifikovatelné ochranné prvky a vizuální systém umožňují hráči proměnit svou postavu ve skutečný originál.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (19)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

Jak jsem již řekl, hra se rychle zdokonaluje a dostává se čím dál výš. Pro mě zatím nejlepší MMORPG, co jsem hrál.

 Neověřený nákup

Tahle hra je pro ty, kteří mají rádi PvP(spíše RvR) a mají ho rádi hodně a nic jiného v téhle hře nechtěli dělat. Já však nelituji koupení téhle hry, jelikož jsem si ivědomil, že PvP v takové velké míře mi vůbec nevyhovuje. ale jinak to byla sranda.

 Ověřený nákup

Pokud máte rádi PvP a k tomu si občas rádi i za PvEčkujete, nejraději solo, potom je WAR určen právě pro vás. Jestliže WoW je 70% PvE a 30% PvP, tak zde je to řekl bych přesně obráceně. Možná po patchi který proběhl tak 60/40.
Jako milovník PvE a občasného PvP dávám pouhých 70/100, PvPeři nechť si přidají ještě 10 bodíků.

 Neověřený nákup

+Prefektní PVP
-Chabší PVE

 Neověřený nákup

Jestli vás nezajímá shánění výbavy a chcete ardenalinové boje mezi hráči, tohle je hra pro vás.

 Ověřený nákup

hral WOW,LOTRO,AOC,GW a ted WHO a who ma lepsi start nez vsechny tyhle ostatni onlinovky a uz ted na startu je poráži je to na prosto super hra je videt ze odklady co byli ze to vyslo az ted se hodily hra nema chybi DOPORUCUJI VSEM HRACUM MMORPG

Zobrazit všechna hodnocení

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu