Warhammer: Vermintide 2 - Collector's Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

989
Nákupem získáte 39 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: Fantasy
Hra také dostupná pro:  XONEPS4
 • Sběratelská edice hry Warhammer: Vermintide 2 obsahuje:

  Hru Warhammer: Vermintide 2 Oficiální soundtrack Tapety na plochu Heraldické skiny Helgmart Rámeček na portrét Digitální mapu Exkluzivní dekorace pro pevnost

  Vermintide se vrací – nyní ještě v pochmurnějším a krvavějším podání!

  Warhammer: Vermintide 2 je pokračováním populární hry Vermintide. Hráči budou opět sahat po zbrani, aby společně mohli čtvrtit nepřátele v krvavé, revoluční akční hře zasazené do apokalyptického, válkou zpustošeného světa Warhammer Fantasy Battles.

  5 hrdinů se vrací, aby čelilo ještě většímu nebezpečí – spojeným silám ničemné, zkázu sející armádě Chaosu a divokých hord skavenů. Společně se svou družinou poměříš své síly s dosud neslýchanými výzvami a budeš se snažit přežít neustávající útoky. Vyber si z  15 kariérních stezek, rozvíjej svůj talent, uzpůsob arzenál vlastnímu hernímu stylu, bojuj s protivníky na nespočetných, skrupulózně navržených úrovních a přijímej nové výzvy díky novému systému hrdinských činů. Pouze na Tobě a Tvých spojencích záleží, zda budete hanebně poraženi, anebo zvítězíte. Pokud padnete, padne celé Imperium.

  HLAVNÍ CHARAKTERISTIKA

  Dynamický režim kooperace pro 4 hráče

  Spojené síly Chaosu a skavenů jsou divoké a nelítostné. Hráči musí spolupracovat, aby v boji přežili.

  5 hrdinů s 15 kariérními stezkami

  Vyber si mezi 15 kariérními stezkami postav, z nichž se každá vyznačuje jinými oděvy, dovednostmi, talenty a zbraněmi.

  Spojenectví Chaosu a skavenů

  Taková hrozba tady ještě nebyla: armády Chaosu a skavenů uzavřely temné spojenectví, aby přivedly svět k záhubě. Naši hrdinové musí čelit hordám hrozivých bojovníků všech barev a rozměrů.

  Systém hrdinských činů

  Prožij neopakovatelné scénáře a výzvy díky novému systému hrdinských činů – jednorázových úkolů s různými nepřáteli, nastavení úrovně, zbraní a cílů.

  Stromy talentů a pokroky

  Rozvíjej hrdiny a opanuj talenty na zvolené kariérní stezce, odblokuj nové dovednosti a získej přístup k ohromnému vybavení.

  Pokračování dobrodružství

  Procházej řadu nových, dechberoucích úrovní zasazených do Helmgartu, města-pevnosti strážící bretaňskou hranici Imperia, a na jeho okraji.

  Nový, zdokonalený systém kořisti

  Na konci každé mise obdržíš cennou kořist – zbraně, jednorázové úkoly, cetky, klobouky, řemeslnický materiál a nejen to – vhodné pro zvolené kariérní stezky.

  Bojuj s hordami nepřátel

  Tváří tvář nekončícím hordám skavenů a brutální síle Chaosu musí hrdinové bojovat společně a sloučit tak lišáckou taktiku s nespoutaným násilím, aby porazili překážky osudu.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Warhammer: Vermintide 2 - Collector's Edition (PC DIGITAL)!