Warlock 2: The Exiled - Spectacular Spell Pack (PC DIGITAL)
DIGITAL

105
Nákupem získáte 4 kreditů
 • 105 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, Tahové
 • Spectacular Spell Pack

  Tento rozsáhlý balíček kouzel obsahuje 5 menších balíčků kouzel, každý s unikátním zaměřením na síly a kouzla jednoho herního prvku.

  Balíček Mind Games obsahuje tři nové kouzla ovládající spokojenost ve vaší říši a ve městech: Propaganda, Information Warfare a Auto-Suggestion. Kouzlo Propaganda můžete získat na začátku hry při vytváření vašeho Velkého mága. Další dvě musíte vyzkoumat nebo najít v doupěti příšer. Balíček Heritage of the Dremers přináší tři nová kouzla spojená s, jak název napovídá, odpornými Dremery: Summon of Evil, Curse of Evil a Falling Sky. Kouzlo Summon of Evil můžete získat na začátku hry při vytváření vašeho Velkého mága. Další dvě musíte vyzkoumat nebo najít v doupěti příšer. Balíček Elementary, My Dear nabízí tři nová kouzla živlů Spit of Fire, Ice Meteor a Shocking Staff. Kouzlo Shocking Staff můžete získat na začátku hry při vytváření vašeho Velkého mága. Další dvě musíte vyzkoumat nebo najít v doupěti příšer. Balíček Boons of Death přidá do hry tři nová kouzla využívající síly smrti a nemrtvých: Rise of the Dead, Doom a Inevitability. Kouzlo Rise of the Dead můžete získat na začátku hry při vytváření vašeho Velkého mága. Další dvě musíte vyzkoumat nebo najít v doupěti příšer. Balíček Chants of Light se točí kolem života a bohyně Agrelly: Call of Suzerain, Summon Treewarden a Holy Ring. Kouzlo Call of Suzerain můžete získat na začátku hry při vytváření vašeho Velkého mága. Další dvě musíte vyzkoumat nebo najít v doupěti příšer.

  © 2014 Paradox InteractiveTM.  Obchodní známky patří jejim výhradním vlastníkům. Všechny práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Warlock 2: The Exiled - Spectacular Spell Pack (PC DIGITAL)!