Warlock 2: The Exiled - The Good, the Bad & the Muddy (PC DIGITAL)
DIGITAL

105
Nákupem získáte 4 kreditů
 • 105 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, Tahové
 • The Good, the Bad, & the Muddy

  Tento balíček přidává do výběru perků tři mocné lordy, které si můžete zvolit na začátku hry pro vašeho Velkého mága. Každý Lord má svoje unikátní statistiky a schopnosti.

  UAG 19: "Universal Auxiliary Golem 19" vám pomůže překonat všechny problémy, velké i malé. Aby se vám tento Lord objevil poblíž hlavního města na začátku hry, vyberte si pro svého Velkého mága perk Ancient Clay. Major-Foreman: Někdy je zcela nezbytné mít na bojišti zkušeného předáka, protože jen on ví, jak rychle postavit a nebo zničit opevnění. Aby se vám tento Lord objevil poblíž hlavního města na začátku hry, vyberte si pro svého Velkého mága perk Major-Foreman. Mr Thief: Anonymní člen tajného klubu zlodějů nabízí služby zkušeného sběratele pokladů. Aby se vám tento Lord objevil poblíž hlavního města na začátku hry, vyberte si pro svého Velkého mága perk Lord of Shadows.

  © 2014 Paradox InteractiveTM.  Obchodní známky patří jejim výhradním vlastníkům. Všechny práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Warlock 2: The Exiled - The Good, the Bad & the Muddy (PC DIGITAL)!