Warlock 2: The Exiled - The Thrilling Trio (PC DIGITAL)
DIGITAL

105
Nákupem získáte 4 kreditů
 • 105 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, Tahové
 • Thrilling Trio

  Tento balíček vám přináší tři nové Lordy, které si můžete vybrat jako startovní perky pro vašeho Velkého mága. Každý lord přichází s unikátními vlastnostmi a schopnostmi.  Balíček obsahuje tyto Lordy:

  Nicolas Frost, Hlavní mág Chrámu chladu a bývalý Velký mág se hlásí do služby. Aby se vám tento Lord objevil poblíž hlavního města na začátku hry, vyberte si pro svého Velkého mága perk Cold Wanderer. Leya Inverse-Gabriev, geniální čarodějka. Je to velmi talentovaná kouzelnice a její služby nejsou až tak drahé, jak by se dalo předpokládat. Aby se vám objevila poblíž hlavního města na začátku hry, vyberte si pro svého Velkého mága perk Magical Genius. Halfall. Jeho jméno jste možná nikdy před tím neslyšeli, ale to je vaše smůla. Tento Lord je naprostý "brouk Pytlík" a nabízí svoje schopnosti všem, kteří si je můžou dovolit. Aby se vám tento Lord objevil poblíž hlavního města na začátku hry, vyberte si pro svého Velkého mága perk He Has It All.

  © 2014 Paradox InteractiveTM.  Obchodní známky patří jejim výhradním vlastníkům. Všechny práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Warlock 2: The Exiled - The Thrilling Trio (PC DIGITAL)!