Warlocks 2: God Slayers (PC) Klíč Steam
DIGITAL

419
Nákupem získáte 16 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Lokální kooperace
Štítky: Akční RPG, Pixelová
 • Warlocks 2: God Slayers to je humorné akční RPG s režimem online a lokální spolupráce. Vyzvěte podlá božstva a sesaďte je z trůnu, užívejte si hacknslash akci s kouzelníky a deštěm meteoritů.

  „God Slayers“ nabízí zcela nový příběh. Zdrojem hněvu bohů se stalo zničení stínových monster. Order of Warlocks je povolán, aby tyto arogantní bohy vyzval a svrhl je. Hrajte jako jeden z čarodějů a osobně čelte božstvům. Nechť za tuto zradu zaplatí!

  Hlavní vlastnosti:

  Zábavná stylizace v duchu pixel artu s ručně kreslenými animacemi. Dynamická hacknslash hra ve třech režimech: pro jednoho hráče a také lokální a online co-op (až 4 hráči). Více než 40 typů náročných nepřátel, kteří se spojí aby vás zničili svými unikátními skilly 5 různých čarodějů na výběr, každý s vlastními schopnostmi odemknutými během hry. Speciální slot pro vaši postavu (s vývojem!). 8-10 hodin na dohrání hry v režimu pro jednoho hráče s jedním čarodějem. Obří, mocní bossové čekající na konec svého života. Rozsáhlé mapy s mnoha náhodně generovanými poklady k nalezení. Barvitý příběh plný vtipů a humoru.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Warlocks 2: God Slayers (PC) Klíč Steam!