Werewolf The Apocalypse Earthblood (PC DIGITAL)
Digital

769
Nákupem získáte 8 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: Epic Games StoreEpic Games StoreKód produktu: 1007729
 • Na cestě za vykoupením a krví hraje Cahal zásadní roli ve velké válce mezi Garou a Endronem, mocnou ropnou společností, která slouží Wyrmu, ničivému duchu pustošícímu planetu.
  Jedinečný zážitek plný surového souboje a mystického dobrodružství, inspirovaný slavnou hrou na hrdiny. Hra Werewolf The Apocalypse - Earthblood nabídne akční a RPG prvky v krásné grafice.
  Jsi Cahal, mocný Garou, který se rozhodl odejít do exilu poté, co ztratil kontrolu nad svým ničivým vztekem. Můžete se proměnit ve vlka a Crinose, obrovské divoké zvíře. Musíte ovládat tři formy a síly člověka, vlka a Crinose, abyste potrestali ty, kteří poškvrňují Gaiu, matku Zemi. Ale vaším nejhorším nepřítelem jste vy sami: pokud nebudete mít vztek, může vás to znovu zničit ...
  Každá forma má své výhody: vlk se může proklouznout nezjištěný, Cahal jako člověk může komunikovat s ostatními lidmi a vlkodlak může uvolnit svůj vztek roztrhat nepřátele. Tento vztek je vaše největší výhoda, ale také vaše slabost ...
  Na cestě za vykoupením a krví hraje Cahal zásadní roli ve velké válce mezi Garou a Endronem, mocnou ropnou společností, která slouží Wyrmu, ničivému duchu pustošícímu planetu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Werewolf The Apocalypse Earthblood (PC DIGITAL)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

shrek, funkopop, sberatel
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky