Wings Over Europe: Cold War Gone Hot
PC

(1x)
299
Nákupem získáte 9 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Letadla
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 12799
 • Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  Letecký válečný simulátor své hráče seznámí s hypotetickými scénáři počítajícími se 3. světovou válkou. Ne, nemyslete si, že byste si s tímto titulem udělali výlet do budoucnosti a zalétali si na některém ze supermoderních žihadel. Naopak se mrknete zpět do minulosti, a to konkrétně do 60. a 70. let minulého století. Wings Over Europe: Cald War Gone Hot totiž popisuje fiktivní situaci, kdy sovětská Rudá armáda napadla západní Německo. Hráč si bude moci zalétat na různých strojích tehdejší doby. Zda se přitom postaví na stranu některých leteckých sil NATO, anebo na stranu nově zformované německé Luftwaffe, bude záležet jen na něm. Na své si přijdou hráči všeho věku. Vedle singleplayerové kampaně má být hra vybavena také sólovými misemi a multiplayerem. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Pavel

   Je to tak, jak píše níže Honza. Hra běží na enginu z původních Strikes Fighters a ty nejsou na win vista a viw 7 dělané a pravděpodobně nepoběží správně. Na Visty je nutné pořídit až pokračování jménem Striker Fighters 2, více na stránkách výrobce: http://www.thirdwire.com. Myslím, že chybná informace zde v eshopu by měla být opravena.

  • Honza

   Zdravím,
   mám připomímku hra je deklarována i pro Visty, ale není to pravda. pod XP chodila perfektně, ale pod Vistama se hra nedá uložit i po předefinování ovládání. Navíc uvnitř balení originální doporučení pro Vista chybí. Hru jsem koupil protože byla jedna z mála doporučená pro Vista, bohužel skutečnost je jiná. Létat mohu, ale nemůžu svoje výsledky ukládat. Kampaň se nedá hrát. Pokládám to trochu za podvod na hráčích, doporučit něco co nefunguje. Ani při dotazu jak opravit problém mi nebyl schopen nikdo poradit. Tak že varuji všechny hra pod Vustou není plně funkční. Honza

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • - Velký výběř pilotovatelých letounů i jejich nepilotovatelných kolegů a protivníků.
  • - otevřený kód díky nemuž existuje obrovské množství fanouškovských módů a addonů, které přidávají desítky nových letounů, kampaně, mise a upravují původní hru.
  • - slušná variabilita daná jak časovým rozpětím (1962 - 1979) a z toho vyplývajícíh změnám taktity a techniky. Po aplikaci módů je možností ještě víc.
  • - možnost hru nastavit obtížností mezi arkádu až po relativně náročnou simulaci.
  • - na dnešní dobu již poněkud zastaralá grafika (s vyjímkou modelů letadel)
  • - zjednodušný letový model, který i na maximální obtížnost odpouští krkolomný přistávací manévr, který by např. ve Šturmoviku skončil zničením stroje. Na druhou stranu je letový model daleko realističtější, než v arkádách typu HAWK.
  • - pustý pozemní svět
  • - do určité míry neosobní kampaně.

  Hra je součástí série Wings over Vietnam, wings over Europe a wings over Izrael (u nás prodávané jako Combat over Izrael). Hlavní síla hry tkví ve velké otevřenosti a tak je možné si základní hru mody a addony notně vylepšit, a to po stránce technické (grafika, terény) tak i herní (kampaně, letadla, mise atd. atd) Samozřejmě nesnese srovnání se špičkou jako jsou poslední verze Šturnovika nebo Lock ON, ale za cenu s jakou se prodává a s vědomým moznosti rozšíření nejde o špatnou koupi. Pokud ovšem nečekáte nejmodernější grafiku nebo nejlepší letový model. Hra nabízí, společně se svými bratříčky ze série, možnost zalétat si s letouny, které v jiných simulátorech neuvidíte, včetně tak exotických typů, jako je např. Tu-128 nebo RF-101 Voodoo (oba jsou v addonech). Další výhodou je, že všechny dodatečně vložené objekty, tedy hlavně letouny, lze volně přenášet mezi celou sérii Wings over... Osobně mám raději Wings over Vietnam a Wings over Izrael, protože ty dokáží celkem věrně simulovat omezenou leteckou válku a jsou uvěřitelné, třetí světová válka v Evropě by určitě byla větší masakr, než nám předkládá Wings over Europe, ale i tak hra za pokus stojí.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
tombraider, darkhorsefigure, sberatelskafigurka
eldenring, shadowoftheerdtree
chainsawman, figurka
batman, premierafilmu
doplnkydodomu, doplnkydobytu, podsveti