Witchs Pranks Frogs Fortune Collectors Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

175
Nákupem získáte 2 Kredity

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Štítky: Logické, 2D adventura, Nenáročná, Hledání předmětů
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk:
Kód produktu: 1004830
 • Nový přístup k příběhu populárních pohádekMalebná místaCharismatické postavy ve 3DOdvážný humorSkvělý zvukSpousta originálních hlavolamů3 úrovně obtížnosti
  V této hře máte za úkol osvobodit žabího prince ze zajetí Čarodějnice.
  Dávno, velice dávno existovala jedna zlá čarodějnice. Jednoho se jí zachtělo ženicha, ne však jen tak jakéhokoliv, ale rovnou krásného prince.
  Avšak na cestě k realizaci tohoto plánu narazila na problém – všichni princové byli již zasnoubeni. Každého z nich si vybrala krásná princezna. Čarodějnice z toho zešílela a v hloubi své temné duše vymyslela ďábelský plán – zničit rodinné štěstí všem princům a proměnit je v žáby, dokud se jeden z nich nerozhodne vzít rozum do hrsti a rozhodne se stát ženichem zlé Čarodějnice.
  Čarodějnice uspala jednu princeznu spolu jejími služebnými. Tak vznikla legenda o Sněhurce.
  Mladá Sněhurka byla otrávena začarovaným jablkem a její fyzická schránka spočívá v hlubokých jeskyních pod dohledem sedmi trpaslíků.
  Čarodějnice ostříhala nádherné dlouhé vlasy princezny Lociky a uvěznila ji do nedostupné jeskyně mezi vodopády. Krásná Miss World je pak uvězněna ve sklepě čarodějnice. A to vše s cílem poučit ostatní, aby se nepokoušeli o něco nevhodného.
  Budeš muset osvobodit žabí prince ze zajetí čarodějnice, abys jim pomohl dostat se k jejím krásným nevěstám s cílem odstranit jejich prokletí pomocí polibku lásky. Dokážeš odhalit všechna tajemství čarodějnice a zachránit šťastný konec pohádky?
  Hra obsahuje:
  Nový přístup k příběhu populárních pohádekMalebná místaCharismatické postavy ve 3DOdvážný humorSkvělý zvukSpousta originálních hlavolamů3 úrovně obtížnosti
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Witchs Pranks Frogs Fortune Collectors Edition (PC DIGITAL)!

Sledujte nás na instagramu