Wolfenstein II: The New Colossus - Welcome to Amerika
XBOX

1 699
Nákupem získáte 34 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Sci-Fi, Nacisti
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 26590
 • WELCOME TO AMERIKA EDICE OBSAHUJE
  - 48stránkový časopis TV Amerika
  - pouzdro na ID kartu  The New Colossus dějově přímo navazuje na The New Order z roku 2014. Notorický likvidátor nacistů BJ Blazkowicz přežil souboj s generálem Deathsheadem a probouzí se v roce 1961, aby zjistil, že jeho milovaná Anya čeká dvojčata. A tak opět začíná akční old-school nářez, jak ho máme nejraději. 
  OSVOBOĎTE AMERIKU
  Svět Wolfensteina rozhodně není světem, kde by mohli v klidu vyrůstat potomci takových chrabrých frajerů. Deathshead je možná po smrti, ale znetvořená Frau Engel a její nacističtí kolegové stále vládnou světu železnou pěstí s hákovým křížem na každém kloubu. A tak musí Blazko a jeho noví i dobře známí přátelé začít s revolucí napříč Amerikou.  NACISTI I KROKODÝLI
  I tentokrát nás čeká likvidace nacistů a jejich zrůdných robotických výtvorů, řada zbraní, z nichž některé můžete nosit v každé ruce, výrazné postavy nebo pestré lokace. Podíváme se do New Orleans, kde zcela přirozeně čeká konflikt nejen s nacisty, ale i s krokodýli. Další lokality zahrnují město Roswell v Novém Mexiku nebo Manhattan po dopadu atomové bomby. Jak už víme z časů The New Order, právě atomovka shozená na New York zapříčinila kapitulaci Ameriky během války.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Webmasser: Nic se nezměnilo. Episode Tero je stále součástí edice (viz pravý spodní roh obrázku).

  • Webmasser

   Neobsahovala tato edice snad ještě včera i jedno úvodní DLC (název se my nyní nevybavuje, něco jako chapter 0, nebo tak něco)?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Karel1993: Samozřejmě obsahuje :))

  • Karel1993

   Zdravím chtěl bych se zeptat jestli táhle edice obsahuje samotnou hru Wolfenstein II: The New Colossus ??? Děkuji :)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Pokračování ve velkém stylu. Skvělá hratelnost, nechutní nácisté a trýznivé vyobrazení světa, ve kterém nacisté ovládli Ameriku. Dobrý příběh byl nutností, ale jeho členitost a vedlejší linky vás dost možná překvapí.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Wolfenstein II: The New Colossus - Welcome to Amerika!

Sledujte nás na instagramu