World of Warcraft: Battle for Azeroth (PC DIGITAL)
DIGITAL

699
Nákupem získáte 27 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: Battle.NetBattle.NetLokalizace: Angličtina
Kategorie: MMO
Štítky: Fantasy
 • HRA OBSAHUJE
  - instantní boost na level 110 (pro jednu postavu)
  - možnost hrát za 4 nové rasy
  - Heritage Armor set

  Azeroth zaplatil ukrutnou cenu k zastavení apokalyptické křížové výpravy Legionu, ale přes hluboké rány, které tato událost zanechala, se jako nejtěžší ukazuje udržet křehkou důvěru mezi Aliancí a Hordou. Ve chvíli, kdy tento odvěký konflikt znovu zažehne, je jen na vás, na čí stranu se přidáte. Budoucnost Azerothu bude kována ohněm války!

  Hra vyžaduje všechny předchozí World Of Warcraft hry a měsíční poplatky. Klíč jde aktiviovat již nyní a budete připraveni na start hry 18. srpna 2018.  REKRUTUJTE SPOJENCE

  Zkoumejte Azeroth jako jedna z šesti nově hratelných spojeneckých ras, včetně čtyř, které jste potkali při své kampani proti Legionu. Vydejte se na dobrodružství a získejte jejich přízeň a přidejte jejich sílu k vaší fakci. Vytvářejte nové postavy a kompletně je vylevelujte a získejte jedinečný Heritage Armor Set.

  World of Warcraft: Battle for Azeroth (PC DIGITAL)

  NEPROZKOUMANÉ ÚZEMÍ
  Vydejte se na průzkum nezmapovaných ostrovů. Bojujte ve skupinkách po třech a nenechte se předstihnout nepřátelskými hráči v zisku ostrovních zásob. Nebo se vrhněte do čelních linií ve velkcýh kooperativních bitvách o 20 hráčích a bojujte o strategickou pozici. Celý nový PvE mód je pak inspirován klasickými strategickými Warcrafty.

  World of Warcraft

  SRDCE AZEROTHU
  Převezměte kontrolu nad Srdcem Azerothu – legendárním náhrdelníkem svěřeným do vašich rukou Magni Bronzebeardem. Dodejte mu Azerite, neocenitelný zdroj, který se objevil při povstání Legionu a vybavte svou zbroj novými schopnostmi.

  warcraft
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Filip: Zdravím, je to přesně jak říkáte. Zakoupením této digitální verze Battle for Azeroth máte automaticky i předchozí edice.

  • Filip

   Dobrý den, Blizzard už pod nejnovější datadisk zahrnuje všechny ostatní datadisky. Tzn, že při koupi BfA budu moct hrát i ty předchozí. Proto bych se chtěl zeptat, jestli to tak funguje i při koupi kódu z Xzone, nebo jestli je tma nějaký konflikt? Pěkný den

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Tommy: Zdravím, herní karta je součástí pouze Battlechestu. K datadiskům ji Blizzard nedává.

  • Tommy

   Zdravím. Chci se zeptat jestli je součástí i herní karta? Vsimnul jsem si že někde bývá součástí 30 deni herní karta.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí World of Warcraft: Battle for Azeroth (PC DIGITAL)!