World of Warcraft: Wrath of the Lich King + Cataclysm
PC

(5x)
899
Nákupem získáte 18 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Komplet dvou datadisků Wrath of the Lich King a Cataclysm za akční cenu. Běžně se samotný prodávají dohromady za 1199 Kč, u nás v akci za 899 Kč. Platí jen do vyprodání zásob.

  World of Warcraft: Wrath of the Lich King

  Datadisk The Wrath of the Lich King přináší do hry: Novým kontinentem je ledový Northrend zhruba stejné velikosti jako Outland. Několik lokací: první Howling Fjord, dále Borean Tundra, Grizzly Hills, Dragonblight. Ti nejvytrvalejší se budou moci postavit samotnému králi Lichů (kdysi lidskému princi Arthasovi). Death Knight bude první hrdinskou třídou a dostupný hráčům za Alianci i Hordu. Maximální úroveň se zvýší na osmdesátou, což by mělo trvat zhruba stejně dlouho jako z 60. na 70. Pokud dosáhnete levelu 80, zpřístupní se vám quest, v němž si budete moci vytvořit nový charakter Death Knight, začínající již automaticky na vysokém levelu. Do PvP soubojů přibudou dobývací stroje, zničitelné budovy + nová bojiště. Mezi dobývací stroje se zařadí Meat Wagon či Steam Tank. Nebudou však použitelné jinde než v PvP prostorech, kterým se dá kompletně vyhnout, pokud chcete. Inovace grafiky: neustále hořící lesy, vločky padajícího sněhu (vánice) a nové efekty plamene v dungeonech. Díky nové profesi Inscription budete moci nastálo vylepšit vaše kouzla a vytvářet nové předměty. Lokace mají být v různorodém stylu, takže sníh a led nebudou dominovat úplně každé. Obývá je odpradávna humanoidní rasa Vrykulů, která se podobá Vikingům a většina z nich je nepřátelsky naladěna. Potkáte však i spřízněné Tuskarry, sněhové obry nebo pavoučí stvoření. Přibudou stovky nových receptů a tisíce předmětů + vaší postavu budete moci více odlišit tanečky a změnou účesu.

  World of Warcraft: Cataclysm

  Ze samotné pláně živlů, Deepholmu, se na svět řítí nové nebezpečí v čele se zkaženou dračí bytostí Deathwingem, který dlouho spřádal pikle a olizoval si rány po své poslední bitvě proti obyvatelům Azerothu. Už brzy se vrátí a tentokrát s sebou přinese spoušť, jakou svět World of Warcraft nepamatuje: válku živlů, rozběsněný vír Maelstrom i příchod nových, z popela vystanuvších a jindy velmi nepravděpodobných hrdinů. Východní království i Kalimdor se promění k nepoznání a to s sebou přinese i spoustu nových dobrodružství. Aby bylo jasno, tyhle změny se ve světě World of Warcraft odehrají nezávisle na tom, jestli si datadisk pořídíte nebo ne. S jeho vydáním se Azeroth otřese a už nikdy se nepodíváte do starého Kalimdoru nebo Východního království v té podobě, v jaké je znáte teď. Nové questy, rasy i vyšší úroveň si ale samozřejmě užijete jen po koupi přídavku. Cataclysm do hry vnese dvě nové rasy: prokleté vlkodlaky Worgeny, kteří se přidají na stranu lidské Aliance, k Orkům pak přibudou užiteční goblinové. Azerothem se ale nyní budete moci toulat jako kněží z rasy lidských trpaslíků Gnomů nebo coby válečníci Blood Elfů. Přídavek také posune nejvyšší dosažitelnou úroveň už na číslo osmdesát pět, což odemkne nové schopnosti, talenty i dosud netušené způsoby, jak si vylepšit postavu.

  Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou nebo předplacenou kartou. Ke hraní datadisku je nutné vlastnit základní hru World of Warcraft a datadisk World of Warcraft: The Burning Crusade.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (14)

  • stifmann

   tak to vypadá, že se nedočkáme :) přesto díky za odpověď ;)

  • Martin Schovanec

   Pocet kusu byl mmt. vycerpan, ale jedname jeste o dalsich. Zatim ale nedokazi nic slibit, hra byla v nabidce skoro 2 mesice.

  • stifmann

   dobrý den, přidávam se do řad tazatelů...může se k tomu někdo vyjádřit?

  • cidr

   Dobrý den ,
   mám tu samou otázku jako Dephz a Honsik.
   Chtěl sem si to koupit dnes protože sem scháněl peníze tak se chci zeptat.
   Byla by to škoda těšil sem se že si to koupím dnres a už to nejde :((
   Děkuji vám moc za odpověď.

  • Dephz

   zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda-li do budoucna plánujete ještě přidělat tyto balíky..? myslím, že je to výhodné jak pro hráče, tak pro vás, předem díky za odpověď :) (osobně jsem jej chtěl dnes objednat, v neděli ta možnost ještě byla, teď jsou vyprodané :( )

  • Honsik

   Bude ještě tato akce pokračovat? Nebo již produkt skončil?

  • Awre

   Jaktože už tu neprodáváte battlechest ani základní originální wowko ?

  • Tomáš Pavlata

   Stále se dá objednávat, kusy Vám nemohu sdělit.

  • Ondra Bejval

   čau chci se zeptat kolik kusů máte ještě na skladě zda se dá nějak rezervovat v kameném obchodě..předem děkuji za odpověd

  • Martin Schovanec

   Krabicovou verzi.

  • Martin

   Dobrý den,
   chtěl bych se zeptat, zdali jde o digitální distribuci nebo krabicovou.

  • Carny

   Chtěl bych se zeptat jestli je v tomto balíčku i nějaký herní čas zdarma ?

  • Tomáš Pavlata

   Je to jen balíček, který bude jen pro teď, byl náma vytvořen a je v určitých zásobách.

  • Timpa

   Zdravím,
   Zajímá mě proč do vyprodání zásob má přijít něco speciálního ??? Vždyť tohle se bude prodávat pořád tak mě to jenom tak zajímá. děkuji

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Vsem doporucuji, hra proste bomba.

Tuhle hru prostě musíte mít parádní cena ! Berte dokud je !

Nejlepsi produkt na xzone :) bomba cena

Nejlepší hra 21 století

Nic jiného než Vám toto balení doporučit nemohu.