World War Z
PS4

1 149
Nákupem získáte 45 kreditů
 • 1 149 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: FPS, Zombie, Kooperativní
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Lidstvo je na pokraji záhuby. Od New Yorku, po Moskvu a Jeruzalém se rozšiřuje nemrtvá apokalypsa. Čím víc se blíží konec všeho, skupina několika odvážných jedinců se rozhodne čelit hordám zombie a přežít. World War Z je kooperativní střílečka z pohledu třetí osoby pro 4 hráče, kde vašim nepřítelem budou stovky zombíků. Celý svět je postaven na stejnojmenném filmu, potažmo jeho knižní předloze a rozvíjí jej novými příběhy.  HORDY NEMRTVÝCH
  Tvůrci představují vlastní Swarm Engine, který bez nejmenších problémů renderuje hordy nemrtvých v neskutečných přestřelkách. Kooperativní příběhová kampaň nabídne možnost se podívat do několika koutů světa, kde jedinečné skupiny přeživších vypráví své příběhy.

  World War Z (PS4)

  PROTI SOBĚ
  Hra nabídne také intenzivní módy umožňující bojovat i proti ostatním hráčům, kdy obě strany budou ohrožovat zombie. Postupně můžete upgradovat zbraně a levelovat 6 hráčských tříd, což vám pomůže být silnější a odrážet větší hordy nepřátel.

  world war z
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Dipsi: V nejbližší době zřejmě ne. Klíče na Epic Store se většinou prodávají exkluzivně jen na pár zahraničních eshopech.

  • Dipsi

   Admin: Verze PC DIGITAL tu nebude? I když je to přes EGStore?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí World War Z!