Worms Blast (PC DIGITAL)
DIGITAL

149
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 149 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Štítky: Logické, Worms
 • Postavte se do fronty na rychlé a zběsilé přestřelky ve Worms™ Blast. Váš úkol: vypustit vašeho červího mariňáka do nepřátelských vod a prostřílejte si cestu k cíli intenzivními skládačkami! Ukousněte si pořádné sousto skládačkové hry v 60 zábavných misích. Pocukrujte ďábelsky obtížným skládačkovým režimem, smíchejte s chutným turnajovým režimem a nezapomeňte přidat odemykatelné skryté možnosti. Rozetřete tuhle pomazánku na multiplayerovou hru jeden proti jednomu a garantujeme vám zábavu jak pro vás, tak pro vaše kamarády! Když začne zábava vřít, přidejte laskavou pomoc od vtipných postaviček, podivnosti, mlhu mořská monstra a padající kovadliny. Přidejte bazuky, dynamit a nezaměnitelnou destrukci dle chuti. Tenhle recept by vám měl posloužit jako hodně slušná dávka srandy!
  Hlavní vlastnosti:
  Nálož přes 20 speciálních zbraní, nástrojů a vybavení.Podivná výzbroj: rozpoutejte střelecké šílenství díky brokovnicím, bazukám, ninám, laserům a vodních monster.Výbušné power-upy: Sbírejte power-upy jako Dvojité poškození, Námořníkova rozkoš nebo Krmení pro ryby.Měnící se počasí: Ovládněte širá moře v dešti, větru, při zatmění slunce nebo i při meteoritském dešti.Rozsáhlý singleplayerový skládačkový režim, který obsahuje 60 divokých a variabilních misí, kde využijete rozličné herní možnosti.8 chytlavých multiplayerových režimů, kde můžete hrát jak proti lidem, tak proti AI. Obsahuje režimy jako Star Collect, Deathmatch a Tide Trial.Na výběr máte 9 fantastických postav, z nichž každá disponuje svými vlastními skilly. Hrajte za Červíka, Starou paní nebo dokonce za Superfroga!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Worms Blast (PC DIGITAL)!