Worms Revolution - Funfair DLC
DIGITAL

99
Nákupem získáte 1 kredit

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky
Kategorie: DLC
Štítky: Worms
 • Vyhrňte si rukávy a užijte si trochu té pouťové zábavy s 5 novými puzzly a novým prostředím. Kromě nových puzzlů vás čekají také nové zbraně, možnosti úprav a další.

   

  Balíček Funfair obsahuje:

   

  Nové puzzle mise. 5 nových singleplayerových misí situovaných do prostředí poutě. Téma poutě. Zbrusu nové téma pouť – Funfair pro Worms™ Revolution můžete použít v lokálních i online zápasech. 4 nové zbraně. Armageddon, Skunk, Napal Strike a zbrusu nová Knock Out zbraň. Úpravy v duchu poutě. 2 nové cetky, 2 nové doplňky, 1 nový náhrobek a 1 nová série zvuků. Dabing. Matt Berry se opět zhostil role vyprávěče Dona Keystona, který vás provede pěticí nových puzzlů.

   

   

  Worms Revolution Developed by Team17 Digital Ltd © 2012. Team17 Digital and Worms Revolution are trademarks or registered trademarks of Team17 Digital Limited. Original Concept by Andy Davidson. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners. Developed and published by Team17 Digital Limited.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Worms Revolution - Funfair DLC!